Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek pls párk képet h...

Linkelnétek pls párk képet h MA hogy néz ki egy ideális TINI LÁNY? Ruháks, smink ilyenek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
converse cipő, szűk szárú gatya, fila táska.:D
2011. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

+ ice watch karóra xD

17L xD

2011. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy Too late. ;D

Kérdésre válaszolva: amilyen lányt szeretnék többet látni, az pont olyan, mint én. :D Na jó, komolyra veszem. Attól függ, hogy hány éves lányról van szó, mert nyilván nem ugyanaz a szett jó egy 13 és egy 17 évesnek. Egyébként nem tudom hogyan értelmezzem a kérdésed, mert nem egészen egyértelmű.

2011. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy mai tizenéves nem ragad le a csőnadrág tornacipő sportos, agyonunt tömeghisztériánál. csajosan öltözködik, de ez nem egyenlő azzal, hogy kivan mindene és csak és kizárólag 10 centis cipőkben jár. kiegészítőkkel teszi egyedivé a ruhatárát, nem sminkeli agyon magát.

kb ilyesmire gondolok.

2011. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szeretem ha egy lány néha nőiesen is öltözködik. nem csak gatya meg póló. Szerintem tud szép lenni egy szoknya is. Bár mostanában nem látok ilyet. Ezért egyedi is.
2011. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!