Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit készüljek a szóbelire, ha...

Mit készüljek a szóbelire, ha 10-10 pontos matek és magyar kérdések is lesznek?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a szóbeli felvételim egy evangélikus gimnáziumba,ahol 30 pont lesz a kommunikációs képességeket felmérő,és 10-10 pont a magyar,matek feladat.Mondták,hogy belekérdezhetnek abba,amit elrontottunk az írásbelin,az lehet,hogy írásban meg kell oldanom a feladatot,vagy csak az elméletét elmondani szóban?Kb milyen kérdésekre számítsak,pl olyan lehet hogy mikor született Petőfi,meg szavaljam el a Himnuszt,stb?Azt mondták,hogy pár vallási kérdés is lehet,erre mit készüljek?Illetve az a 30 pontos kommunikáció csak az lesz,hogy kérdezgetnek rólam?Mi alapján adják meg erre a pontokat?És még egy kérdés:pontosan ugyanabban az időpontban,és ugyanabba a teremben lesz egy osztálytársammal a felvételi,szóval akkor gondolom még többen is lesznek,ez milyen,volt ilyennel tapasztalatotok?Bocsi a sok,zavaros kérdésért,köszi előre is:)
2011. febr. 20. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

De jó hogy neked csak ebből áll a szóbeli...

A kommunikációs kérdésekre nem tudsz készülni

szerintem a többire se

ilyen alapdolgokat kérdezhetnek-nem tudom én is most fogok szóbelizni

2011. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked miből áll?
2011. febr. 21. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
kémia-biológia 7. 8. osztályos meg még a 6.os környezet
2011. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
milyen suliba jelentkezel?
2011. febr. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!