Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » SZÜLŐK! Hogy reagálnátok ha a...

SZÜLŐK! Hogy reagálnátok ha a 15 éves fiatok bevallaná hogy cigizik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Én nem vagyok szülő!

Én nem lennék rá mérges, nem büntetném meg, örülnék hogy bevallotta, mert manapság már az is jó, örülj hogy nem drogozik vagy rosszabb. szerintem fogadd el :)

2011. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén? Leb*s*nám, mint a pengős malacot. Én 10 évig szívtam, már leszoktam róla, tudom milyen nehéz. Megpróbálnám megértetni vele, miért is kellene abbahagynia, mert neki még könnyen megy. Mióta leszoktam róla, gyalog felmegyek minden lihegés nélkül a tizedikre, járok futni, és kifehéredtek a fogaim is. Csak az tudja, milyen egy bagós élete, aki maga is bagózott.
2011. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem szidnám le, hanem csak elmondanám, hogy a dohányzás rossz, és ne csinálja.


cigarettát nem vennék neki semmiképp, majd úgyis beszerzi ahogy eddig, legfeljebb heti egy dobozra adnék neki pénzt.


felesleges ellenállni, mert tudod, minél jobban tiltják, annál jobban akarja...

2011. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmit,megtiltani ugysem tudnam.


en is ilyen idosen vallottam be itthon,anyu csak arra kert elotte ne gyujtsak ra.

2011. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. Max énis elmondanám hogy ez nemjó de tudom fölösleges lenne, azért 15évesen van már róla fogalma h ez káros. Cigire énis esetleg 1 héten 1-2x adnék.
2011. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne büntesd mert őszinte!

Beszélj vele ,mert rosszat csinál!

2011. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Megbeszélném vele, hozzátenném, nem támogatom, ezért nem vagyok köteles erre pénzt sem adni, ha a cigizéshez nagy fiú, akkor el lehet menni dolgozni, ahhoz is legyen nagy fiú!
2011. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is haladás hogy elmondta. Ne légy hozzá túl szigorú mert akkor lehet hogy legközelebb nem mer hozzád fordulni. Mond el neki a véleményedet nyugodt de határozott hangon. Tiltani viszont felesleges mert akkor majd titokban fogja csinálni.
2011. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt mondanám hogy jól van akkor haljál meg tüdő rákba ha neked jól esik !
2011. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

@02-22 12:35: anyáddal beszéljen!


én ilyen helyzetben vagyok! 21 évesen! tudod, nem szívesen mondom, de amikor meglátod, megérzed (diszkószag nem ér) rajta, hogy cigizett, vágd pofán. inkább rövid ideig fájjon, minthogy napi több órát beszélgess vele. ha nem érsz célt, akkor bukta. nemtudsz mit csinálni. de nekem szar, hogy azzal kell megúsznom a "beszélgetéseket", hogy kamuzok a szüleimnek.


igen fater, ha ezt olvasod valami véletlen folytán, cigizek, fősuli kezdése óta naponta, 2 naponta 1 doboz. és jól esik. és le fogok szokni. majd egyszer. csak rá kell jönnöm magamtól.


szóval, pillanat, kiugrok cigizni.

2011. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!