Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17éves lányom tetováltatott a...

17éves lányom tetováltatott a hasára és intim helyre is. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Kicsapnám a balhét a tetoválószalonban, amiért a kiskorú gyerekemmel foglalkoztak.
2011. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 fotucsok ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy szomorú vagyok,amiért nem vont be és nem beszélte meg velem. DE azt is gondolom, hogy ettől még nem lett egy "rossz" gyereked, és ez a tetoválás már manapság nem olyan különleges dolog, továbbá úgy gondolom,hogy később el is tüntethető. És ettől nem fog megváltozni a személyisége sem. Nem ettől lesz tiszteletlen veled és más emberekkel.


Amúgy ha az intim hely a csípője vagy a feneke, az nem vész..... hááát ha máshova, azért az elgondolkodtató

2011. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválót én is kérdőre vonnám.

De a gyerekemet is!

Különben is honnan volt erre pénze? Egy minőségi tetkó nem 2 fillér! Elég biztonságos szalonban varratta fel magára?

Nem a tetkó a gáz, hanem a körülmények! és a titkolózás.

2011. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltattam 17 évesen tetoválást, de megbeszéltem anyukámmal.

Csak annyit kért, hogy ne túl nagyot, és ne feltűnő helyre, hogyha akarom, eltakarhassam, segített mintát választani, teljesen partner volt a dologban. Bár engem eleve úgy neveltek, hogy mindent lehet, ÉSSZEL!


Node titokban? Ráadásul a hasára? És ha majd 10 év múlva várandós lesz, hogy fog az kinézni? Vajon belegondolt ebben? A tetováló meg nem gondolt bele, hogy a lány jogilag még kiskorú? (Tőlem anno kért szülői beleegyező nyilatkozatot!)


És vajon a lányod tisztában van vele, mekkora fájdalmat okozott neked ezzel? :(

2011. okt. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Balhézni már késő, de beszélgess el a lányoddal.
2011. okt. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha többet foglalkoznál a lányoddal biztos szólt volna hogy akar tetkót, de igy már mindegy. mond neki hogy neked elmondhat mindent erről is beszélhettetek volna és ha elmult 18 azt csinál amit akar, az ő teste ugy teszi tönkre ahogy akarja. mond neki hogy nem örülsz hogy igy alakult. szereted őt és rosszul esik h nem bizik benned...
2011. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szólt mivel tudta hogy nem engedem. Zsebpénzéből gyűjtötte össze szerintem. És felek hogy ha egyszer terhes lesz csunya lesz neki utánna. A hasán kezdődik és kicsit belemegy nemi szervébe is. Igaz nem nagyon.
2011. okt. 18. 14:47
 8/15 anonim ***** válasza:
8%

Büntetés, amiért hazudott és a hátam mögött tette. Nem magáért a tetkó miatt, hanem az elv miatt, ami mögötte van.

És felvilágosítanám, hogy amíg én etetem és kiskorú, addig az a minimum, hogy mindent megbeszélünk, ha ez nem tetszik, 18 évesen lehet menni dolgozni....

2011. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Az ő teste nem a tiéd azt csinál vele amit akar főleg hogy már majdnem nagykorú . Persze illett volna megkérdezni téged is de ha nem bánja meg akkor miért is ne ? Amúgy mond meg neki hogy máskor fontos döntései előtt jelezzen nekem mert rád mindig számíthat ! Amúgy meg ez csak egy tetoválás nem kell belehalni !
2011. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Kedves szülő ! Neked nem voltak hibáid az életedben ?
2011. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!