Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy reagalnatok, ha kamasz...

Hogy reagalnatok, ha kamasz gyereketek "betorne" a nala 7 evvel fiatalabb occse fejet csak azert, mert valaki az iskolaban felidegesitette?

Figyelt kérdés
Mit tennetek szulokent? Az occsenek ugy varrtak ossze a fejet, egy spray-s dobozzal utott oda neki ugy, hogy csoda, hogy nem halt meg es nem is ra volt merges. Helyes szuloi reakcio?
2011. máj. 26. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Minimum követelném az öccse helyében, hogy jelentsék fel a szülők a saját gyereküket, ha már maguktól nem tették meg.
2011. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Uhhh...ez nagyon durva!!!Először is elbeszélgetnék vele alaposan és utána bünti.
2011. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem en vagyok a szulo. A ferjem meselte, hogy a batyja ezt tette vele.


Nem meregbol hozta fel, csak ugy feljott ez a nagyon regi dolog, mert kerdeztem, hogy volt-e gyerekkent valamilyen komolyabb serulese es akkor megmutatta a heget (a suru haja benotte, szoval nem vettem eszre soha). En meg azt gondoltam magamban, hogy te jo eg, a szulok hol voltak meg hogy hogy a szulei nem buntettek meg.

2011. máj. 26. 22:57
 4/18 tetro ***** válasza:
67%
az úgy varrták össze, és a betörte a fejét között azért fényévnyi különbség van.
2011. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Én akkora pofont adtam volna, hogy a fal adja a másikat...
2011. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A betorte idezojelben van. Nem voltam ott, nem tudom, hogy milyen sulyos volt, de eleg komolynak tunik igy heg nagysaga alapjan. En mondjuk eleve azt sem engednem meg, hogy a nagy gyerek a kicsivel ilyeneket muveljen, verje, rajta toltse ki a merget. Nekem is volt testverem, pont 7 evvel idosebb fiu nalam es soha nem utott meg, a szuleim nem is hagytak volna.
2011. máj. 26. 23:00
 7/18 tetro ***** válasza:
58%
idézőjelbe van vagy nem, nettó ökörség. olyan mintha azt írnám, hogy rágyújtotta a házat, közben meg csak nagyítóval játszottak :D
2011. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azert ez nem ugyanolyan osszehasonlitas. Kerem, hogy ne 13 evesek irjanak teljesen a targytol fuggetlen dolgokat. Szulok velemenyere vagyok kivancsi.
2011. máj. 26. 23:05
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

bocs de te pattogó válaszoló tudod mi az hogy valakinek betörik a feje? nem hiszem... amúgy én nem bántottam volna a nagyobbik gyereket, inkább büntetés, megvonás stb.

én magamon azt vettem észre, hogy sokkal rosszabbul érzem magam, ha nincs semmi, csak azt látom a szüleimen hogy szomorúak miattam.

nekem is ilyen volt a tesóm, volt hogy a nyílt utcán már a földön feküdtem úgy hasbarúgott, aztán még úgy is rúgdosott, a szüleink semmit nem léptek.

2011. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
En az ilyen szulot nagyon elitelem, marmint hogy nem tett semmit. Nagyon meglepodtem, hogy ez tettek vagy buntetes nelkul maradt. Sogorom a mai napig ilyen bolondos, csak nem testileg terrorizalja a csaladot mar, hanem lelkileg. Lehet, hogyha idejeben megneveltek volna, nem ilyen lenne ma.
2011. máj. 26. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!