Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért "tűntek el" a kamaszok...

Miért "tűntek el" a kamaszok a weboldalakról?

Figyelt kérdés

Kicsit furán hangzik a kérdésem, ezért el is magyarázom:)

Régebben kb. 1-2 éve nagyon nagy "divat" volt a honlap készítés.Nekem is sok honlapom volt és most egyet üzemelek de egy árva lélek se írt még oda.

Azért nyitottam meg mert a régi honlapomon kérték(ami egy ausztrál sorozatról szólt), hogy újból legyen szerepjáték.

Meg is csináltam de kb. csak 3-man jelentkeztek a szerepjátékra.

Én ezt nagyon sajnálom, hogy nem tudunk szerep játékozni.

Nagyon szerettem más oldalakon is de azok mind megszűntek vagy bezártak:(

Most nekem is kevesebb időm van mint évekkel ezelőtt mert most már keményen a tanulásra kell fektetnem minden erőmet:)

Szóval a lényeg, hogy miért szűnt meg egy csomó oldal és lett "lakatlan"?


2011. febr. 22. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:

hát mert nincs idejük ugye a tanulás miatt a többségnek vagy mivel van amit fizetni kell nem bírják fizetni és bezár =S

am azt hittem h a közösségi oldalakról tüntek el :D azt hittem már vak vagy :D na igen ott aztán sok van.. .esetleg ott meg hírdethetnéd főleg facebook azt nyomatják mostanába myvip sztem csődbe is megy :S de sztem az fb- is nagy rakás kaki

2011. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért annyira vak nem vagyok:)

Én szeretem a facebookot:)

De a myvip és az iwiw sztem is befog zárni.

De azt nem értem, hogy 1-2 évvel ezelőtt nem kellett annyit tanulniuk mint most?:D

2011. febr. 22. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Fenn vagy hotdogon?

ha gondolod írj!!

játszhatnánk vagy valami:D

2011. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát most jöhetek az új 6 tantárgyból érettségis dolgokkal

de biztos kellett, de ha megnézed akk nyáron amikor téll több ideje van az embernek akk unalomból készül 1-2

meg hát már a 12 éves lányok azon vannak mikor feküdjenek le a még meg nem szerzett pasival... új rendszer van nem értem én :D

De sztem azért hirdesd meg facebookon vagy vmi hátha lesz

mert google-be nem hiszem ha beírnak vmit akk pont kidobja első oldalt a te oldalad és lehet h ezért se találnak rád aki keresi az se

sztem egy próbát megérne :D

2011. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak:)

Utolsó előtti:

Van hotdog-om de elfelejtettem a jelszavam meg, hogy melyik email címemmel regisztráltam:D

Írjál privátban:):D

2011. febr. 22. 18:14
 6/10 A kérdező kommentje:

Most látom, hogy írtad, hogy írjak:D

Akkor inkább én írok privit:D

2011. febr. 22. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, igen. :S Nekem is a szerepjátékos oldalak van bajom... Igaz, én Animeszerepes vagyok, de a story ugyan az: egy oldalra már a tulaj se jár fel. :( Most csak 2 oldalon tudok tevékenykedni, ahol még van élet. Pedig régen elég sok szerepes-oldal volt :) Elég nagy forgalommal.
2011. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mlap gportalos sz*r vagy rendesen megírt html+php+css oldal.. mert olyan hulladék oldalt nem szereti senki..
2011. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert lecsengett, mint a trapéznadrág. Egy idő után már mindenkinek ugyanolyan rajongói oldala volt, a cikkek rettenetes minőségűek, vagy lopottak, esetleg öt-hat oldalon is ugyanazt az információt találtad meg.
2011. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen..volt már olyan, hogy az oldalamat lemásolták.Szószerint, aminek Nagy sikeres lett és az oldal tulajdonosa letagadta az egészet..Végül az én oldalamat töröltette....:/ Nekem mindig is mlapos oldalam volt...:-)
2011. febr. 23. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!