Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen engednétek el a...

Hány évesen engednétek el a lányotokat fesztiválokra?

Figyelt kérdés
Vagy elmennétek úgy,hogy lányoddal meg barátnőjével?
2011. febr. 23. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Engem 15 évesen engedtek el nővéremmel. Ő akkor volt 19.

Anyu tuti nem jött volna el velünk.

19/l

2011. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
18 evesen mehet,addig nem. sehova.
2011. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
én 15 évesen voltam fesztiválon, egy estére. egy rugalmasabb apuka figyelt minket kb 50 méterről. mi nem vettük észre, ennek ellenére felügyelet alatt álltunk és minket döbbentett meg a tudat, h az 50 éves apuka ott léggitározik két méterre odébb a koncert alattXD
2011. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez kb 5millió dologtól függ, milyen fesztivál konkrétan, mikor lenne, mennyire bízok benne, menne-e vele más is. Délutáni koncertre tőlem mehetne bnővel már gimiben. Éjszakázás 16-17ig kizárva.
2011. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tavaly engedett el anya a campusra, akkor 17 voltam. barátnőmmel mentem és éjszaka hazamentünk hozzájuk taxival.
2011. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


18 évesen voltam először EFOTT-on, egész végig, nagyon jó volt! A barátommal mentem(aki azóta a férjem). Szerintem én is nagyjából ilyen idős korban engedném el fesztiválozni, kivéve Szigetre, oda lehet hogy nem engedném el:)

Koncertekre mehetne korábban is 16-17 éves korában.

Amúgy ha úgy van, én biztos szívesen elkísérném az apjával:D Mi nagy koncertre járók vagyunk(voltunk még a terhességem előtt)..PErsze csak diszkrét távolságból, hogy ne zavarjam, sőt megkockáztatom, hogy még egy sörre is meghívnám, ha már elég idős;)

Én anyuékkal utcabálra szoktam volt menni, és mindig jókat mulattunk!


25/l/kismama

2011. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hogy milyen fesztivál.

mer egy sziget meg egy ozora nem ugyanaz a kategória.

2011. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Én még nem vagyok szülő, de én például 18 évesen mehettem először (sziget).

Szerintem nem baj, ha nem engedik el korábban a gyereket.

Távolról sem vagyok "vaskalapos" (sőt) de teljes mértékben irritál, hogy a 14-16 éves kis sz*rosok (már bocsánat) ott isznak és cigiznek mellettem egy koncerten hajnali 2-kor.

Na ez gáz.

Szerintem persze.

L/23

2011. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 17 voltam és a barátommal meg a barátnőmmel mentem. De már nem emlékszem pontosan pedig nem olyan régen volt.
2011. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
15 voltam, amikor először elengedtek voltra (nővéremmel, aki 18 volt), következő évben meg szigetre, szintén vele. lehet hogy én vagyok vak vagy naiv, de túl nagy durvaságokkal nem találkoztam egyik helyen se. mondjuk én leginkább a zenére figyeltem...
2011. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!