Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 16...

Szülők! Ti elengednétek a 16 éves lányotokat valamelyik fesztiválra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha közel van az a város,ahol rendezik a fesztivált és sokan mennek vele,akkor igen.Az ilyen fesztiválok nem tartanak másnap reggelig,szerintem.
2011. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
hát sztem 16 évesen simán el lehet engedni. mondjuk attól is függ, hogy mennyire "felnőtt" a lány, mert én ismerek olyan 16 évest aki 10 éves szinten van, meg olyat is, aki 18 éves szintjén van. Szval te ismered a lányosat, ha megbízható, sztem simán engedd el
2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én először 16 évesen mentem fesztiválra. A közelben volt, a barátaimmal mentem. A szüleim ismerik a barátaimat, és a szüleiket is.
2011. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1%

Kössz én 12 éves leszek. De a 10 évesekkel mi bajod? Hülyék, csókolom...


Attól függ, ha tényleg 18 éves szintjén van. Jól tanul, megbizható. Nem titkol semmit. Naná!!

2011. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
13 éves vagyok, Sopron mellett lakom és jövő héten a VOLTon fogok tombolni:DD Tehát 16 évesen simán.
2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ, ha éjfélre otthon van, és megbízható társasággal megy és ő is megbízható, akkor igen, ha nem akkor még várnia kell vele 1-2 évet, nem fog belehalni.
2011. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Többen írták hogy nem tart másnapig!A lóf@aszt nem!Most volt pl Pannónia fesztaz 5 napos volt,a Volt is közel annyi!Ezek már nem olyan fesztiválok hogy kisétál a nagybőgős meg a hegedűs az utca szélire azt egész éjjel táncikálnak a fiatalok és éjjel haza!Ez kőkemény ROCK 'N' ROLL!

Teszem hozzá 14 éves korom óta járok fesztiválokra a bátyámmal!Soha semmi gáz nem történt!

2011. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha ott van vele a barátja, aki megbízható... de amúgy a szülőknek is jót tesz, ha elmennek egy ilyenre, nem a lány nyakán lógni, hanem elveszni a tömegben, hogy lássák, hogy hol mi történik... nem pedig utólag nyomni a hisztit, mint a West Balkánnál az "aggódó szülők" akiknek évekig mindegy volt, hogy mi van a gyerekekkel, de amikor egyszer nagy a tömeg és összelapít pár embert, akkor egyből vért akarnak, mert ők aztán roppant felelős gondolkodásúak...
2011. júl. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!