Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyunak, hogy...

Hogy mondjam el anyunak, hogy pszihológushoz szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg dolog történt(a legjobb barátnőmről kiderült,hogy nem is annyira a legjobb bnőm,lecsapott rá egy csaj,akinek alig vannak bnői,a srác aki nagyon tetszik egy másik csajt szeret,aki az egyik bnőm,a suliban romlott pár jegyem,tele vagyok érdekbarátokkal) és ezeket senkivel nem tudom megbeszélni.Anyával ezeket nem akarom megbeszélni,mert ezek nem annyira tartoznak rá...
2011. febr. 23. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első kanyarban menj az iskolapszichológushoz. Azon szerintem nincs mit elmondani, és pénzbe se kerül.
2011. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemigazán értem a problémádat.

Mi az akadálya hogy ugyanezt mondd neki mint nekünk?

"Anyu, pszichológushoz szeretnék járni, mert vannak dolgok amiket meg akarok beszélni valakivel, de nem veled".

2011. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak elkeseriteni de hidd el ezek olyan dolgok amik a legtobb kamasszal megtortennek. Mondhatnam ugy is, hogy "felkeszules a nagy eletre". Sajnos meg nagyon sok olyan ember lesz az eletedben akirol azt hiszed baratok de nem ugy lesz es lesznek olyanok akirol azt hiszed nem olyan jo baratok de kiderul, hogy megis melletted vannak. Rajosz majd, hogy minden uj talakozassal es minden bucsuval tanulsz es egyre ertkesebb leszel. Egy valamibe biztos lehetsz, edesanyad az egyeduli szemely akihez mindig fordulhatsz. O sosme fog cserben hagyni, batran mond el neki, hogy mire van szukseged.
2011. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom min mész keresztül. De bíznod kell anyukádban és őszintének kell lenned hozzá hogy segíteni tudjon. Nem muszáj az érdek barátokkal foglalkozni. Hidd el hogy te többet érsz náluk ahogy annál a fiúnál is. Koncentrálj az igazán fontos dolgokra. Hogy javíts a jegyeiden hogy igazi barátokat szerezz. Az élet tele van meglepetésekkel csak hinni kell bennük.
2011. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!