Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom világsztár szeretne...

A lányom világsztár szeretne lenni, 16 éves. Elérje vagy lebeszéljük róla, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

én is világsztár akartam lenni :) színésznő...ezért drámatagozatos gimibe mentem 14 évesen, de már mire negyedikes lettem, eldöntöttem, hogy nem a színpadon akarok maradandót alkotni...ezért jelenleg töri szakos vagyok az egyetemen és épp egy regényt írok :) vagy bejön, vagy nem....de ha nem próbálom meg, sosem derül ki, ugyebár :) hagyd, had menjen a saját kis útján,ne próbáld úgy terelgetni, ahogy szerinted jó neki, majd rá fog jönni magától képes e elérni, amit szeretne vagy sem...nem bántam meg a drámaiskolát, mert nagyon klassz élményekkel gazdagodtam, és egy csodálatos színes csapat tagja voltam... de mindez alatt ráébredtem, hogy a színészi képességeim hibáa tűntek ki annak idején, nem azzal fogom elérni a hírnevet...én még mindig keresem önmagam, és biztos vagyok benne, hogy meg fogom találni a módját, hogy hírnévre tegyek szert, nem kell ahoyg színpadra állni vagy énekelni :)

egy 20 éves lány

2009. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
most olvastam ezt a hosszá szólást... Nem tudom, hogy aktuális-e... de én is Amerikában vagyok... Én nem világszárnak készülök (18 vagyok) egyszerűen filmes világban akarok dolgozni, mint fényképész, filmrendező, vagy hasonló.. nagy álmom, nem adom fel sosem... Ha még mindig ki szeretne jutni, érdeklődjetek cserediák tanfolyamban! Beszélgessetek el... ha komolyan gondolja, lehet esélye! Sok sikert!
2011. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!