Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha világsztár énekes lennél,...

Ha világsztár énekes lennél, melyik kategóriába tartoznál?

Figyelt kérdés

Laza:

A fellépéseket és turnékat is állandó partynak és bulizásnak tekintenéd, úgy viselkednél mintha szarnál bele a nagyvilágba csa élnél a mának.


Beképzelt:

A hírnév és pénz miatt azt hinnéd te vagy a világ ura. a rajongóidat is alsóbbrendűnek tekintenéd mint minden átlag embert. Flegmáznál mindenkivel és éreztetnédm hogy ők nem érnek semmit.


Kérkedő:

Millió forintos ékszereket videlnél mindig. Fél millió dolláros autókkal mennél mindenhova, direkt úgy, hogy mindenki lássa stbstb...


Szerény:

Tisztában lennél hatalmaddal, de szerény maradnál, jótékonykodnál össze-vissza.


Elérhetetlen:

Mutogatnád magad páva módjára, de mindig csak a szexi oldaladat, azt amit soha senki nem kaphat meg, bár milliók álmodnak róla.


Na hova sorolnád magad? :D A kategóriákat lehet vegyíteni is kinek hogy tetszik. Fiúk Lányok mindenkit várok!


2011. júl. 16. 00:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerény (most is az vagyok) néha talán egy kicsit elérhetetlen.

20L:)

Ez jó kérdés amúgy:)

2011. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig laza, de szerény!
2011. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
zuhanyzás közben bevillant, hogy ezt meg kell kérdeznem :D
2011. júl. 16. 00:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen kevert:) Laza is lennék, mert ki kell használni, hogy fiatal vagyok. De szerény is, mert alapból az vagyok, viszont jó kocsim lenne, de csak mert szeretem az szép autókat és szeretek vezetni, nem mutogatás céljából. Jah és adakoznék is, mert szeretek segíteni másokon, meg szeretem ha szeretnek az emberek:)
2011. júl. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Nagyon jó kérdés! :) Én sztem szerény és laza, és elérhetetlen is. :D

30/L


Jó dolgok jutnak eszedbe zuhanyzás közbe! :D :D :D

2011. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Laza, én például a rajongókkal iszogatnék ha lenne egy nagy luxus villám elhívnám az embereket oda, ilyen közvetlenül viselkednék velük.
2011. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Elérhetetlen. De a szerényebb kiadásban.
2011. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

beképzelt és kérkedő.


19/F

2011. júl. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

hú, minden :D laza, szerény és elérhetetlen

17L

2011. júl. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Laza és szerény, mondjuk úgy: közvetlen.
2011. júl. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!