Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy szívattátok már meg a...

Hogy szívattátok már meg a tanáraitokat? :D

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Egy tanárt sose szivatunk meg.

Ő az életét tette fel arra hogy tanítson,nem azért hogy hülye gyerekek szivassák.

Tudom vannak elég szinvonaltalan tanárok,de őket se szivatjuk,maximum nem nyújtunk akkora tiszteletet felé.

Az hogy alkalmakkor viccelődtök vele az más,sőtt még jó is,de megszivatni semmiképp.

16/F

2011. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Huh, első !

Szívemből szóltál, én is ezt akartam írni :D Elismerem, hogy vannak tanárok, akik nem méltóak a tanár mmegnevezésre, de meg kéne érteni, hogy nem ellenünk vannak, hanem értünk. Ez most kicsit úgy hangzott, mintha a szüleid mondták volna 8Ó(gondolom én), de így van.

16/l

2011. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, az a 8Ó nem tudom, mit keres ott.
2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
mi április 1-én de nagyon 'diszkréten'
2011. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Még általánosban a többiek(fiúk és egy két lány) szívatta a rajz tanárnőt, hogy mikor megfordult, akkor tapsoltak, meg ilyen hülyeségek. Később már nem volt ilyen. Volt egy tanárom, aki folyton megalázott, felolvasta a töri dogáimat,meg beszólt, hogy úgysem végzem el a sulit, meg nem ragad rám semmi, a külföldi osztálykirándulásra nem akart elengedni....Megszívathattam volna, de nem....Másra, úgy nem emlékszem....
2011. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
:O ő is ember aki a munkáját végzi !!!!!!! Most ha egy f.a.sz ember apádat vagy anyádat szívatná akkor te örülnél neki ???????
2011. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
én csak kíváncsi voltam hogy hogyan szívatja meg más a tanárait.. én nem vagyok olyan..
2011. febr. 25. 21:18
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy vagyok vele, ahogy az utolsó mondta. Anyukám tanárnő, és roh.dt sza.rul érezném magam, ha valaki szivatná anyut, és biztos leb.sznék neki egyet, úgyhogy én nem szivatom a tanáraimat. Persze nem ülök tök k.ssban az órákon, de normális vagyok.
2011. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Az első igazi kis nyálgép


Mi pl. anno amikor még volt szakfelügyelő, úgy szivattuk meg a tanárt, hogy senki nem tudott azon az órán hirtelen semmit. Nagyon hamar el is tünt a suliból. Előzménye pedig az volt, hogy rengeteget hiányzott, szarul tanított, mi meg igényesek voltunk a tanárokra. Ugyanis nem mindegy, hogy az ember tovább tud tanulni, vagy egy szar tanár miatt nem.

2011. febr. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

egyébként gimiben kicsináltunk vagy 5 tanárt


volt aki g*ci volt, megbuktatott valakit és aztán még be is szólt neki, volt aki alkalmatlan volt, volt aki igért nyári cserediák programot, de nem csinálta meg, stb

aki nem tetszett, azt mi bizony lecseréltük.

és bizony ebben támogattak a szülők is.

nem kell mindent szolgaian elfogadni, mert a tanár - félig isten, nem.

2011. febr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!