Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tinik! Ti mivel szivattátok...

Tinik! Ti mivel szivattátok meg egymást táborban/2napos kiránduláson?

Figyelt kérdés
Én is mondok 1-et:Most voltunk táborban!3-an kitaláltuk hogy fogkrémet nyomunk a másik arcára de mivel(nevezzük X-nek) X nem aludt el ezért Y-nal kellett megcsinálni..Fel sem ébredt amikor cselekedtünk.Mivel egész éjszaka fent voltunk észrevettük hogy felkel.Először még nem látott semmit de amikor eltűrte a haját észrevette.ő is csak nevetett az egészen.:)
2011. júl. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
mi éjjel kihúztuk a másikat az ágyból, vagy beszéltünk hozzá és hülyeséget válaszolt, vagy vízipisztollyal lelocsoltuk őket.
2011. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az aranyos :D
2011. júl. 21. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:

mi kb. éjjel 2 órakor felköltöttük egyik szobatársunkat, azt mondtuk neki, hogy hangoskodtunk ezért ki kell szaladjunk a hegyre és vissza. A lány szegény nagyon megijedt, elkezdett öltözni, aztán mondtuk, hogy csak nyugi, aludj jól, elintézzük helyetted :P.


Meg egy másik táborban, 7-en voltunk egy szobába. 7 lány. És egyedül voltam, aki nem félt "úgymond". Fényképeket készítettünk, s egyiken a lány haja olyan volt, mintha szellemcica lett volna :)). Jó én persze felnagyítottam és látszott, hogy nem, de a lány félt abban az ágyban :)). Utána meg észbe kapott, s akkor már ketten hitegettük a többiekkel, hogy jujj láttunk farkast, ami nem a földön járt, hanem lebegett :)). Nagyon be***rtak xD.

2012. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3. osztályban erdei iskolába mentünk, ahol 3 lánnyal és egy fiúval voltam egy szobában (a fiú a többi fiúval mindig verekedett, ezért volt velünk egy szobában). Este úgy fél 11 körül, éppen kártyáztunk, és egyszer csak azt halljuk, hogy valakik hangoskodnak az erkélyünk alatt (az erkély volt egy jó pár emelet magasan). Kinyitjuk az erkélyajtót és látjuk, hogy ilyen 20 év körüli fiatalok voltak azok. Erre a fiú lekiabája nekik ezt, hogy "fogjátok már be ti huligán csövesek", de erre sem hagyták abba. Volt az erkélyen egy kanna víz, a fiú megfogta és leburította több emelet maggasságból a hangoskodókat. Erre ők elszaladtak, mi meg egész este azon röhögtünk XDDD. Tudom, hogy ezzel nemegymást szivattuk meg, de szerintem ez is egy nagyon jó történet.
2013. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
#4 vagyok, *nem egymást
2013. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogkrémet kentünk az ajtókilincsre:D
2013. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ahh a tipikus fogkrémeset mi is megcsinaljuk minden évben:D én pár lány oszttárssal megcsináltam, hogy elcsórtuk az egyik csaj rúzsàt, és mindenki fejére rajzoltunk egy piros X-et (a sajátunkra is, le ne bukjunk) aztán egy másik lányt lefényképeztünk a saját telójával és beállítottuk háttérnek, valakinek meg beállítottuk az ébresztőjét kora reggelre/hajnalra. Sajna a tanárok szobája zárva volt ezért ők csak fogkrémet kaptak:D
2013. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!