Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A Converse tényleg májusi...

A Converse tényleg májusi viselet?

Figyelt kérdés
Anyám szerint...
2011. febr. 26. 19:27
 1/8 anonim válasza:
100%

en nem tudom hogy majusi viselet e, de en akkor hordom amikor kedvem van hozza, vagy ha eppen csak az megy a ruhaval amit fel akarok venni. Sot, vettem mar fel -10 fokba is vastag zoknival :D mindenki hulyenek nezett, de en az olyasmit leszarom...

de az biztos hogy nem teli, vagy esos idore valo cipo

16L

2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ a converse tornacsuka az semmiképp sem télre való,de pl a converse csizma az már annál inkánn,nekem is converse az egyik csizmám és nagyon meleg,meg beázni se ázik be..

de gondolom neked tornacipőd van.. :)

2011. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tornacipő féleségek. Szerintem is átmeneti időszakra való. De egy nem beázós fajta,vastag zoknikkal,még beleférhet. Egy másik anya szerint
2011. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cipőről beszélünk? Mert az tényleg nagyon hideg. Van egy-két téli modell, ami bundás belül, azokat hordhatod, de a tornacipőik alapvetően nagyon vékonyak, még a magasszárúban is megfagytam egyszer októberben :(
2011. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Cipőre gondoltam és köszi a válaszokat!

13L

2011. febr. 26. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
én ősszel is hordtam de télen azért nem ahhoz hideg
2011. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most is azt hordom:D

13/L

2011. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:(
2011. febr. 27. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!