Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pediped Giselle boot Flex...

Pediped Giselle boot Flex csizmát ismerivalaki? Mennyire meleg? Jó télre vagy inkább őszi viselet.

Figyelt kérdés

4 éves kislányom bele van szerelmesedve. Ismerem a márkát szeretem is nagyon, de mivel nincs normális leírás a cipőkről nem tudom, hogy mennyire vízálló vagy meleg.

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. aug. 22. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Nekünk ez volt. Illetve nem tudom, hogy flex-e, vaghy nem, de ha a bara színű, pöttyös, magasszárú csizmára gondolsz, akkor igen.

Nagyon meleg, vastag, belül szőrmével bélelt. Azt hozá kell tennem, hogy mi akkor vettük, mikor a lányom még nem tudott járni, de azért kellett a vastag cipő (én nem adtam rá overallt, hanem nadrágba-ruhába öltöztettem, dzsekivel, és csizmával.

Járni tudó gyerekre nem adnék puhatalpú cipőt, és mivel a pediped cipő talpa nagy öltésekkel van felvarrva a szárára, szerintem beázna. Mi siestát hordunk.

2011. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom én sem akarok rá puhatalpút adni ezért kérdeztem, hogy a flexet ismeri-e valaki, mert az a pediped nagyobb gyerekeknek való fajtája, kemény gumitalpa van. A puhatalpúnál láttam, hogy szőrös a belseje, de ennél nem ezért is kérdeztem, de azért köszi.
2011. aug. 31. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!