Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen földhözragadtak a...

Miért ilyen földhözragadtak a társaim?

Figyelt kérdés

hát elérkezett a várva várt pályaválasztás. mint a legtöbb középosztálybeli gyerekek a társaim se gondolnak nagy dolgokra. szobafestő, asztalos, hegesztő stb. (nem mondom, hogy rosszak, sőt fater szerint nagyon is jók) szal ehhez hasonlókra gondolnak csak. én megmondtam, hogy elmegyek pilótának, nem vicc, és gondolom nem nagyon kell részleteznem miket mondtak ezzel kapcsolatban


te? te mit szívtál? szállj le közénk!


jaj, maradj már ugysem leszel még kamionsofőr se!


persze majd, ha terveznek 190 centis meg 90 kilós behemótoknak való gépeket


és még sok más marhaság.


2011. febr. 27. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

ne foglalkozz velük én csak ezt tudom mondani. :)

A társaid által válaszott szakmák sem földhöz ragadtak, csa ka beszólásaik. Ha va nelég akaraterőd és kitartásod akkor lehetsz pilóta.

Nálunk is voltak ilyenek, engem azért cikiznek, mert festőművész szeretnék lenni, de nem érdekelnek. :)

14L

2011. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
hajrá :DD
2011. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ismerős a helyzet, nekem is nagy terveim vannak az életben, viszont az osztálytársaim, ismerőseim engem is mindig kiröhögtek, de nem érdekelt.

Ha nem vagy olyan, mint a többiek, akkor ne is akarj olyan lenni, mert akkor nem leszel senki... Tarts ki a céljaid mellett és ha igazán akarod akkor minden sikerülhet!

Lehet, hogy ezek csak irigyek.. vagy hitetlenek.. De majd meglátod, hogy pár év múlva fel fognak rád nézni, de ez csak is rajtad múlik! Ne hagyd, hogy lebeszéljenek!

2011. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
CSak azért is tarts ki az elhatározásod mellett, majd 15 év múlva az osztálytalálkozón meglátják, hogy sikerült megvalósítanod az álmaid, és te vagy az egyetlen boldog, sikeres ember. :) Hajrá!
2011. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ők elfelejtették(veled ellentétben) a gyerekkori álmaikat. Örülök, hogy van aki kitart mellettük és meg fogod valósítani.
2011. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!