Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan szülő kismama társaim,...

Lassan szülő kismama társaim, nektek mindig megy az ülés?

Figyelt kérdés

Néha mikor próbálok felülni, nem tudok ráülni a hüvelyemre, mert nagyon fáj, a hasam meg bekeményedik. Mi lehet ez?


37 hetes vagyok


2011. jún. 8. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Készül a szervezeted a közelgő szülésre, a keményedés normális ennyi hetesen, a baba nyomja az idegeket, ez lesugárzik a hüvelybe, ezzel sincs baj, kellemetlen, de ez van...

Mit értesz "lassan szülő" alatt?

2011. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jajj, hamarosan szülőt értettél, ne haragudj, ma kissé nem esnek le a dolgok... :-D

A többi amit írtam, úgy van azért... :o)

2011. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gondom az ulessel, allasnal van inkabb fajdalmam a szemeremcsontomnal foleg ha elotte sokat setaltam. Erdekes modon 30 valahany hetesen kemenyedtem rendesen, most meg igy a vegen semmi, minden tunet mulik el. Csak az almatlansag kinoz. 39+5hkm.
2011. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lassan szülő: hamarosan gyermeknek életet adó :)


Igen, félre érthető volt :D

de így a végén... Nagyon várom már, hogy meglegyen a pici!

Állandóan elfáradok, de közben meg mindig csak mennék, pedig semmihez nincs erőm. Nem voltam itthon sokat, de már ezt is unom. Inkább mindig megyek, aztán meg estére elefánt lábakkal pihegek a kanapén. :D

2011. jún. 8. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

No akkor szép szülést Nektek!

első

2011. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Koszi:-) Remelem a holnap-holnaputani hidegfront kihozza mert mar nagyon babaznek:-)
2011. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az üléssel nincs bajom,nekem az ágyból való felkelés és a lefekvés esik nehezemre. Na olyankor bekeményedik rendesen! Nem érzek jóslókat, a derekam mosogatás vagy egyéb tevékenység miatt fáj. Sokat mozog még a babám. Remélem kihúzzuk végig! Bár néha már nagyon kifelé kívánnám és szeretném magamhoz ölelni!

Kitartást nekünk és majd jó babázást!

38 hkm

2011. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


NÉha nekem is problémát okoz az ülés, mert beszúr a hüvelyembe, akkor kicsit helyezkedek..jóslók már vannak/voltak...

Én is bízom a holnapi hideg frontban:D:D:D

37+4hkm

2011. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!