Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Anya olyan igazság...

Mit tegyek? Anya olyan igazságtalan. :S

Figyelt kérdés

Felvettek Révai Miklós Gimnáziumba Mo. 3.legjobb középsulijába. Beadtam a jelentkezést még + 2 helyre,és felvettek mindegyikbe,de anya csak oda akar elengedni ahova a barátnőjének a lánya is megy akivel nem vagyok túl jóba,de anya szerint így legalább nem fogok "elkanászodni" h az ő szavaival éljek,merthogy ő majd "vigyáz rám'.A csaj egy 80kilós debella,és az még mind semmi,mert egy akkora egoista h ilyet még nem láttam.Ő persze folyton a nyakamon lóg le nem szállna rólam az istenért sem,de az én kedvesdrága anyucim azt akarja h én evvel a mocskos disznóval együtt menjek kollégiumba,együtt járjak vele iskolába. Így esélyem sem lenne másokkal összebarátkozni mert még így is folyton a s.ggembe van inkább bele sem gondolok h mi lenne akkor hogyha elkerülnék abba a suliba ahol nem ismer senkit.


Anya nem bízik meg bennem merthogy én még kislány vagyok h egyedül bárhova is menjek. Tettem érte sok mindent h elengedjen,próbáltam vele észrevetetni hogy igen is önálló vagyok és el akarok menni abba az iskolába hát ennyire nagy kérés ez? Örüljön h a lánya bekerült egy ilyen elit gimibe más anyuka repdesne az örömtől de neki csak az jár az eszébe h menjek mindenhova a Rékucival mert ő majd vigyáz a pici lányára.Már nem bírom tovább,próbáltam vele beszélni,de mindíg csak azt hajtogatja h 'Oda mész ahova a Réka és egy szót se többet'

Segítsetek kérlek mit mondjak neki h meggyőzzem? Vagy esetlen valami más ötlet? Előre is köszi mindenkinek.:))


2011. febr. 28. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne világosítanod, hogy a te iskolád, a te jövőd,a te döntésed, ehhez már igenis elég nagy vagy, anno én is magam döntötem el, hová megyek gimibe.Mondd, hogy azért akarsz abba a suliba menni, mert jó iskola, oda vágysz és nyilván nem drogos, piás hülyékkel van tele, ha egyszer erős suli (bár messze nem Mo. 3. legjobbja, de ez most tökmindegy). Neked kell kiharcolni ezt.
2011. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

hagyjuk már h az mo 3. legerősebb gimije... jah, és az első három holtversenyben apáczai, veres pálné, radnóti, fazekas, fasori...?

pff :D

2011. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen,mond el h a jövöd múlik ezen. És ez a legfontosabb , meg hogy ha az a suli olyan nagy színvonal,akkor biztos a fegyelem is toppon van !

Ezt amit irtam,mutasd meg neki !! :)

2011. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

figyu, nem vagyok már 5 éves, nem szorulok rá, hogy te dönts helyettem és főleg nem önös érdekből. szeretnék abba az iskolába járni, ami nekem szimpi és lehet, hogy a te idődben még nem dönthettél efelől, de most a 21. században már van választási esélyünk és én szeretnék ezzel élni, ha nem baj.

ja, és bizonyított tény, hogy egy nekem tetsző környezetben jobban megy az idő és persze a tanulás is.


hát, ja kb. ennyit kéne mondani neki. szerintem azért akarja, hogy oda menj, ahova a "80kilós debella", mert a barátnője kérte ezt.

2011. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd át a csajt az annyával aggyütt üljetek le mind beszélgetni és ott oszd le nagyon durván és őszintén a csajt , akkor talán anyukád is észrevesz, hogy nem kedveled és anyukád barátnője sem akarja, hogy a gonosz ronda ribi az ő kislányával lógjon :)
2011. febr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


amúgy köszi mindenkinek,megpróbálok még1szer beszélni vele.:))

2011. márc. 1. 13:52
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] 2.bekezdés 2sor.
2011. márc. 1. 13:56
 8/11 A kérdező kommentje:
de amúgy igazából tök mind1 nem ez vlt a kérdés.:))
2011. márc. 1. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Látszik, hogy gyerek vagy még...

"80 kilós debella" "mocskos disznó" - kapj már kicsit a fejedhez és vedd észre, hogy egy emberről beszélsz! Lehet, hogy engem nem vettek volna fel az ország harmadik legjobb sulijába, de legalább 14 évesen is volt bennem annyi alapvető tisztelet a másik ember iránt, hogy nem nevezem így, főleg nem a háta mögött...

2011. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne oktass ki,mert csöppet sem ismered a csajt,inkább ne tudd meg hogy miket csinál és hogy mikre képes! Ha normális lenne akkor valószínű h nem beszélnék így róla!
2011. márc. 9. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!