Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem lesz baj,...

Szerintetek nem lesz baj, hogy a 13 éves lányomnak ilyen a zenei ízlése?

Figyelt kérdés
Megnéztem a zenés pendrive-ját, és elég változatosnak találom... Rengeteg Green Day, 30 seconds to Mars, Bruno Mars és Mika. Szerintetek ezek milyen zenék? Nem lesznek rá rossz kihatással?
2011. febr. 28. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez meglehetősen vegyes felhozatal, sőt erősen az. Számomra ez azt jelzi, hogy még egyáltalán nem alakult ki a saját zenei ízlése, ezeket gondolom barátok, osztálytársak ajánlották neki.

De rossz hatással semmilyen zene nem lesz rá, bármelyiknél is fog kikötni.

2011. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
szerintem örülj, hogy nem Hannah Montanaval meg Justin Bieberrel, sp-vel... tömi a fejét :D
2011. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Előző válaszadóval egyet értek :) (1.vel)

amugy ezeket a zenéket pl bruno mars énis szeretem,nem fogja rossz utra terelni ,vagy amiért aggódsz :)

próbálgass vele beszélgetni a zenéről,és kiderül :)

2011. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De ha megnézem, miket vásárolgat ruhákat, kiegészítőket a barátnőivel azok is ilyen vegyesek... egyszer virágos, fodros szoknya, aztán meg szegecses mellény, mondjuk mostanában inkább ilyen amerikai, rocksztárosan öltözik
2011. febr. 28. 20:52
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

De nem értem, ez miért baj? Én is nagyon sokféle zenét meghallgatok, és nem érzem, hogy ebből hátrányom lenne, hogy nem kategorizáltam be magam egyetlen stílus kedvelőjének. Egyébként ez a másik, hogy 13 évesen még nagyon sokat alakul az ember ízlése, általában ilyenkor még senkinek nincsen meg a kiforrott egyénisége =)


14/L

2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Alakulgat még, csakúgy mint a személyisége. Ne aggódj, nagyon fiatal még!
2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Oh god...

Miért baj az,hogy milyen zenét hallgat?!

Egyébként Bruno Mars-sal mi a baj?

Amúgy meg szerintem tök híres és normális előadókat hallgat...Nem értem,mi ezzel a baj -.-

2011. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Most kezd kibontakozni, keresi önmagát. Azért ilyen változatos.


Az jobb lenne, ha kemény metált hallgatna felborotváltatná az addig netalán hosszú haját, fekete bőrruhákban járna stb? :)


Mert kérem szépen én ezt csináltam. Mégis tisztességes asszony lett belőlem :P A szüleim úgy hívták a kedvenc zenémet, hogy dum-dum zene. De nem szóltak érte, csak ha nagyon hangosan szólt :)

2011. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Green Day-el semmi baj. Az egyik legjobb barátnőm GD fan és az ég világon semmi problémája nincsen.

30 seconds to Mars,hát őket nem ismerem,de velük sincs probléma.

Bruno Mars kimondottan jó szerintem.Eléggé laza zenét énekel és a témái is egész jók.:)

Mikával sincs semmi baj:D

Amúgy szerintem jobb ha nem nézegeted a pendrive-ját,gondolom ő sem kutat utánad.:D

2011. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 évesen Rózsaszín Pittbullt Linkin Parkot és Tankcsdapdát hallgattam. Most is ez az ízlésem maradt meg és nem történt velem semmi sz*r ügy
2011. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!