Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kaptatok Nőnapra lányok?

Mit kaptatok Nőnapra lányok?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy kitől mit.
2011. márc. 9. 14:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Férjemtől egy kedves sms-t Dániából. A háziorvosomtól is szintén egy kedves sms-t, De minden nő betegének küldött.
2011. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Apukámtól Orchideát meg Merci csokit, az egyik osztálytársamtól pedig felköszöntést.:)

Szerintem a többiek suliba kaptak valami ajándékot a többiektől, de én sajnos beteg vagyok, és egész héten nem megyek suliba.:SS


14/L

2011. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Apukámtól csokit és rózsát, a tesóimtól pedig jácintot :)

15/L

2011. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Első: Figyelmes az orvosod:) Hidd el, ritka az ilyen...


Másodiknak: Ohh.. Szegény.. Jobbulást!:)


Én apukámtól kaptam egy szál gyönyörű, lila tulipánt. Nagyon örülök neki, a tulipán az egyik kedvenc virágom:)

Bátyáimtól: Egy szál tűszirmú, fehér gerberát, az is nagyon szép. Tatámtól még vasárnap kaptam piros szegfűt, nem nagyon rajongok a szegfűért, de annak is örültem.

Keresztanyám élettársától piros primulát, az is nagyon szép:). A suliban kapott minden lány egy cserepes krókuszt(én sárgát) ami gyönyörű és egy tábla Milka csokit(ezeket osztálypénzből). Meg az egyik osztálytársunk hozott Kinder csokit. És volt egy másik figyelmes osztálytársunk is, aki nyomtatott különféle szivecskés papírokat és kis borítékokat csinált belőle, majd beletett néhány cukrot. Nagyon örültem minden ajándéknak): A szobám meg tele van növényekkel:)

2011. márc. 9. 15:10
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Én apukámtól és a tesómtól egy tenger gyümölcsei bonbont*.*.*.*.*.*.*.*(IMÁDOM)

Keriapum kint van Írországba,és egy szép SMS-t kaptunk tőle,a tesómtól szokása semmit nem kaptunk anyával,az egyik papámtól egy csokor gyönyörű szép hóvirágot:),most nyílt náluk és másik tatától még semmit,de szokott adni vmit,de most nem adott,lehet,h fog az iskolától szokás szerint semmit...

2011. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Én cipőt kaptam apukámtól.:D Tesómtól meg semmit. :S

14/L

2011. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Én nem kaptam semmit, aputól nem is fogok, osztálytársaim utálnak. És a fiú sem köszöntött fel, akinek a szerelme vagyok, de ő nekem nem.
2011. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki kapott valamit csak én nem?ÓÓ ..

utolsó voltam

2011. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
apukámtól 6 szál rózsaszín gerberát, a barátommal meg holnap találkozok, így azt még nem tudom :D 17/L
2011. márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

A suliban minden lány kapott csokit és egy szál rózsát**

Az enyém vörös(**kedvencem:P) és attól kaptam akibe bele vagyok zúgva(hogy lehet ez??:DD).

Aputól pedig pénzt kaptam hogy vegyek belőle azt amit szeretnék mert tudja hogy nem annyira szeretem a virágokat.:)

12/L

2011. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!