Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kaptatok valamit nőnapra?...

Kaptatok valamit nőnapra? (csajok) ha igen. Mit?

Figyelt kérdés
Ja és pasik ti mit vettetek a csajoknak?
2010. márc. 8. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Még semmit,de a virágot utálom,tehát jobban teszik ha nem rukkulnak elő vele.Semmilyennel.

Viszont ki fogom harcolni a csokit,ha nem,hát majd én veszek magamnak,semmi gond!!

Ékszerrel sem lehet lekenyerezni,azt is rühellem.

2010. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...akkor a te pasid olcsón megússza..vagy sok csokit eszel? :)
2010. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem nagyon korán kel én még javában alszom...mikor kibotorkáltam láttam egy levélkét arra rajzolt egy rózsát (szépen rajzol) és írt pár sort.

Tegnap meg elvitt kirándulni és ebédelni...lassan hazajön nem tudom lesz-e még folytatás...:)

2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig csokit kaptam.De messze még az este...:)
2010. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jah..az is jó.
2010. márc. 8. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
mi otthon nem tartjuk. a munkahelyemen kaptam cserepes játszintot, meg vágott rózsát is. ezeket a kollégáktól, egyik partner hozott bonbont nekem, egy másik meg egy üveg tojáslikőrt csokipoharakkal :)
2010. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:04


Igen,olcsón megússza.:-)Mondom,ékszer és virág nem érdekel,nem is hrdok ékszert,semmilyet,még fülbevalót sem.

A csoki a mindenem:-) Ha úgy vesszük hogy olcsón-mert minőségi csokit eszek csak,nem akármilyet,és ugye csokikból van nagyon drága is.Most kisajtoltam belőle pár szem biocsokit.(tisztacsoki,a lapján meg tudod nézni mi ez.)

tisztacsoki.hu-ott lehet ezt megnézni.Én még képes vagyok ebből is jól bezabálni!

2010. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy csokor tulipánt, egy e-képeslapot, egy sms-t és egy telefonhívást :)
2010. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bordó rózsát - a kedvencem. Tulipánt. Szappant.
2010. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!