Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érdemes még gimit váltani, ha...

Érdemes még gimit váltani, ha jövőre érettségizem?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam az osztályomban, mert engem meg a barátnőmet folyton piszkálnak. Olyanokért beszólnak, hogy miért ilyen hajam van, miért örülök, ha ötöst kapok, mindig lestrébereznek, múltkor el akarták kérni az irodalom eszzémet, hogy lemásolják, de nem adtam oda, mert kicsit feltünő lenne, ha ugyanazt adjuk be és ezért is beszólogattak, ha megkérdezem a tanárt, hogyan kellett megcsinálni a matekházit akkor egész nap azt hallgatom, hogy nyalok. A barátnőmmel ugyanezt csinálják.

Arról beszéltünk, hogy esetleg átmennénk másik suliba. Szerintetek ez jó ötlet? Vagy ezt a kis időt már bírjuk ki?


2011. márc. 14. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék,de fakultatív...

Máshol is ezt csinálnák,ha meghallanák ,hogy a mostani suliban is ez a helyzet. Ráadásul a beilleszkedés se sima dolog. Uj tanárok,más hely,más osztálytársak... Szerintem bírd ki. ( Arról meg nem is beszélek,hogy a tanulás szempontjábol se jó sulit váltani. Lehet előrébb tartanak az anyaggal,ilyesmik.)

Kitartás. ;)

2011. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!