Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testápolótól lesz valami baja...

Testápolótól lesz valami baja 1 éves lányomnak? Megevett vagy 2 marokkal.

Figyelt kérdés

gyógyszertári volt.

sajnos gyanús csendben játszott, mire észrevettem már 2 pofára tömte a száját testápolóval. és még fel is háborodott a kis kajagép, hogy elvettem tőle.


2011. aug. 15. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
fosni fog esetleg kihányja más nem hinném.
2011. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmi. :)

Én a Neogranormont kinyomom tégelybe, abból könnyebb kenni, ha kell. Szintén "zabagép" kisfiam megkaparintotta, és mire észrevettem, jó sokat megevett belőle.

Tényleg maximum hasmenést, kicsi hányást okozhat, de nem kell megijedni. Nálunk még ennyi sem volt.

2011. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi!

bízom benne, hogy neki sem lesz. épp este volt az eset. azért tud majd aludni remélem...

2011. aug. 15. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
A neogranormonban steroid van. Nem is értem miért engedik gyerekeknek. A steroid tönkreteszi a szerveket. Ezt nekem egy természetgyógyász mondta.
2011. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz:)

Az én fiam az alapozómat ette meg:) mai napig nem tudom hogyan szerezte meg, apja figyelt rá, és már csak az üres tubust és a vakolt gyereket találta a fürdőben.

Sokat kell inni ilyenkor, foshat egy jót, ennyi.

De már evett sedut, J&J-t, igaz azokból csak egy egy falatot:)

2011. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21hónapos kisfiamnak az alábbiak szerepelnek a listán:

testápoló,popsikrém(gyógyszertári,gabi)tusfürdő,borotva hab,alkoholos filc,szempillaspirál szopogatva...igazából a domestos,öblítő és a tisztítószerek azok amik jól elzárt helyen vannak,pont emiatt.Mindent megkaparint és már megy is a kóstolás.Igazi pipere zabagép:)

Még nem volt egy hasmenésünk sem:)

kop kop...

2011. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt,hogy a domestost és a tisztítószereket nem tudta még megkóstolni,mert el vannak zárva.
2011. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baja, esetleg több folyadékot kínálhatsz neki. Nálunk is mindig sláger a babafürdető, popsikrém nyalogatás, eszegetés.
2011. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi!

nem volt gond. igen, este sokat ivott.

ma volt egy elefánt adag kaki, más nincs.

akkor a testápolót is pipálhatom a hozzátáplálós listán :-)

2011. aug. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!