Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megőrülök, annyira cuki! Mit...

Megőrülök, annyira cuki! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Szerelmes vagyok Jaden Smith-be!! Annyira cukiii, imádom a Karetekölyköt is, nagyon jól játszik. Olyan ari a haja, meg az arca. Mit csináljak, hogy kigyógyuljak ebből?

A hangja is annyira aranyos! Ebben a videóban főleg (00:55)

http://www.youtube.com/watch?v=2SmmxvHLsKk

Mit csináljak?? Megőrültem?

13/L


2011. márc. 18. 16:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ez érdekes...nem lehet inkább,h csak nagyon aranyosnak tartod mint 1 kisfiút???
2011. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez normális ebben a korban :) Majd elmúlik, hidd el! Majd megtetszik valamelyik másik színész vagy majd a való életből valaki, és akkor majd őt elfelejted! :) Szerintem ilyene mindenkinek van, nem kell harcolni ellene :)
2011. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nem csak aranyosnak tartom, imádom ♥

mindíg arra gondolok, hogy csak 3 cm-rel magasabb és 9 kilóval nehezebb mint én :D

És mindíg róla álmodozok :) Nem tudom, hogy normális-e :S

2011. márc. 18. 16:59
 4/21 A kérdező kommentje:
második: köszi :) megnyugodtam
2011. márc. 18. 16:59
 5/21 anonim ***** válasza:

nem megbántani akarlak csak olyan gyerekes jaden...szerintem is aranyos de csak mint 1 gyerek:D

14/L

2011. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Barby :) Nem bántottál meg, ízlések és pofonok ^^ nekem pont az jön be, hogy milyen cukikaa

És olyan jól néz ki :D

[link]

2011. márc. 18. 17:04
 7/21 anonim ***** válasza:
13 évesen én több komolyságot várnék :D
2011. márc. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Több komolyságot? Nem igazán értem, ezt hogy értetted...
2011. márc. 18. 17:49
 9/21 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik,ez teljesen természetes ebben a korban :)
2011. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Húúú....hát szerintem is nagyon gyerekes...hidd el ez NEM SZERELEM! Járj el szórakozni(már ahogy ez 1 13évesnél lehet, gondolok itt mozi a csajokkal vagy ilyesmi...)és próbálj keveset gondolni rá.Nem annyira nem normális =/ Jó oké velem is volt ilyen(mondjuk én 11^^ voltam).Ha tényleg annyira komoly, add meg az msned(xD)

13/L

2011. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!