Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megőrülök, nem bírom tovább...

Megőrülök, nem bírom tovább :S valami jó módszer hasonló helyzetekre?

Figyelt kérdés
Itt ülök a szobámban, a fülemben a füles és maxon a zene. Nem vagyok egy stabil lelkiállapotú ember, köszönöm ezt a hormonoknak. De megőrülök, mert max hangerőn is hallom ahogy anyám és apám 'ölik egymást'. Apám csalja anyámat, anya meg nem hülye és megtalálja a 'nyomokat'. Hogyan meneküljek ezek elől ? Komolyan megőrülök , segítsen valaki :S 13/L (ha ez számít)
2011. márc. 6. 19:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%

Vidd le a kutyádat sétálni, vagy menj el moziba.


Minek ülsz otthon ilyenkor? Egyébként sem rád tartozik ez!


Vagy ha téged nem engednek el, akkor közöld anyádékkal, hogy húzzanak el otthonról máshova ugatni mert téged idegesít, és rájukhívoid a gyámügyet kiskorú lelki fejlődésének veszélyeztetése miatt!!!

2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

minek ülök ilyenkor itthon !? hol legyek ? mászkáljak a városban hátha megb@sz valaki ? amúgy meg lehet hogy nem rám tartozik, de ha anyám fogja magát és elmegy itthonról egész éjszakára mert nem bírja... szerintem az rám is tartozik

már bocs de nagyon ideges vagyok ígyis, 8 órakor meg már hova mennék ? :/

2011. márc. 6. 19:40
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval ne foglalkozz! Mégis hol lennél ilyenkor este 13 évesen? Sajnállak, mikor a húgom kicsi volt és szüleink veszekedtek, mindig bekéredzkedett a szobámba, hogy eltereljem a figyelmét.

Sajnos ilyenkor nem lehet mit tenni, max, mikor épp nem veszekednek, és nincsenek együtt, az egyikük nincs otthon, akkor másikukkal elbeszélgethetsz óvatosan, és utalhatsz rá, hogy tudod, hogy gondok vannak, és rettenetesen sajnálod, hogy hallod őket veszekedni. De rajtuk nem tudsz segíteni, talán csöppet javíthatsz a helyzeten, de nem nagyon hiszem, hogy a vita hevében eszükbe jut, hogy halkabban kéne, mert a gyerek hallja.

Az se jó, ha a gyerek előtt veszekednek a szülők, de az se jó, ha "hazudnak" neki, és azt mutatják, hogy minden frankó, és egyszercsak leültetik maguk elé és azt mondják: "válunk". Bele kell mélyedj valamibe, ha a zenébe nem tudsz, akko esetleg valamilyen izgalmas film, vagy játék, vagy olvasás

2011. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :) szívesen fordulnék én is ilyenkor nagyobb vagy akár kisebb testvéremhez, de a helyzet hogy egyetlen bátyámmal rossz a kapcsolatom. anyáék meg ilyenkor mindennel foglalkoznak, csak azzal nem hogy ' a gyerek meg ne hallja'. Olyanokat mondanak egymásnak, hogy alig birom visszatartani a sírást :/ pedig nem olyan emberek, nem tudom hogy lett ez, és rettenetesen rosszul érzem magam
2011. márc. 6. 20:05
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ami veled történik! Átérzem, mert átéltem én is ugyanezt, ugyanennyi évesen...

Nálam, amikor nem vált be a rájuk kiabálás, hogy maradjanak csöndben , akkor fogtam magam felöltöztem, és kiültem a lépcsőházba... Ettől persze megijedtek, hogy éjszaka egyedül csatangoljak, ezért utánam rohantak, és lecsillapodtak aznapra a kedélyek...Írj naplót, az is segíthet, legalábbis nekem segített. Füledben a zene, és csak a gondolataidra koncentrálsz, ettől még valamennyire meg is nyugszol...

Más sajnos nekem nem segített, rengeteg álmatlan és végigforgolódott éjszakát okoztak nekem azzal, hogy arra füleltem, hogy mikor kell kirohanni szétválasztani őket... Remélem nálatok nem ilyen a helyzet.

Kitartás ,egyszer vége lesz ennek az egésznek, még ha nem is mostanában, de vége lesz! Nálunk is lecsillapodtak a kedélyek már 4,5-5 éve, bár én csak másfél éve "nyugodtam meg" teljesen...

Visszaolvasva kicsit kusza az egész, ne haragudj, holnap zht írok, és kicsit fáradt vagyok.

19/l

2011. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszodat :)

most úgy néz ki, még ha nem is szólnak egymáshoz, de csend lett. egy jó éve már nem veszekedtek, és most megint kezdik. már mióta azon félek, hogy egyszer látom ahogy apám egy táskával megy el, és bejelentik, hogy döntsük el kinél akarunk lakni :S ez a legnagyobb félelmem :/

2011. márc. 6. 20:20
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:40


Mondjuk átmehetnél a barátnődhüz aludni, aki meg arra bíztat, hogy dugd a fejed a homokba az elég hülye!


Ha a szüleid még annyit se vesznbek észre, hogy kicsináljáka saját ygereküket idegileg, akkor marha szép szülők lehetnek!


Meg az a gyerek se normális aki iylen görény szülők miatt még idegesíti magát!


Pattanj meg, és nyomás áta barátnődhöz aludni, vagy jó idegeskedést, meg rettegést egész éjszaka.


Én már végigcsináltam ezt, tudom miről beszélek!!

A többiek meg max olvastak róla a nők lapjában.

2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

20:07es vagyok.

Tudom melyik pillanatról beszélsz. Mi hárman vagyunk testvérek, mindhárman tudtuk, hogy be fog következni a pillanat, amikor leültetnek minket, és nyíltan megmondják, hogy apu elköltözik, válasszunk, kivel akarunk maradni. Aztán egy este bekövetkezett. Borzalmas volt, azt hiszem, ott és akkor valaminek vége lett bennem. Bár visszagondolva, valahol mélyen örültünk is neki, hisz vége lett az örökös veszekedéseknek, rettegésnek...

Nem mondom, hogy ne félj a pillanattól, és hogy könnyű lesz, de muszáj lesz kibírnod... Gondolj arra, hogy pár nap, hét hónap és érezni fogjátok, hogy mennyivel jobb nyugodt(abb) körülmények között élni...

Fel a fejjel!

2011. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

20:30-as- köszönöm a a választ, de nem engednek el ilyenkor, sőt még a barátnőmék is furcsán néznének ha beállítanék :S

az meg, hogy aggódom a szüleim miatt, szerintem normális.

20:32-es, nagyon szeretném ha ez nem következne be és meg tudnák oldani :/ mélyen reménykedem még egy kicsit hogy ez csak egyfajta kapuzárási pánik vagy mifene apámnak :/

2011. márc. 6. 20:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

20:32es vagyok.

Ha van még remény, akkor sose add fel! :) Kívánom a legjobbakat!

2011. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!