Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "h. Lye pics@ként" viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "h. Lye pics@ként" viselkedek valakival, azért hogy lekopjon, attól még szerintem nem vagyok az. Ugye igazam van?

Figyelt kérdés
Azt akartam hogy ne tetsszek egy srácnak akinek nagyon bejöttem, ezért sokszor voltak bunkó beszólásaim, meg lekezelően bántam vele. Most sokan azt mondják hogy ez bizony engem minősít, de én nem érzem magam h.lye p.csának, alapvetően kedves vagyok mindenkivel, csak ezt a helyzetet így oldottam meg. Szerintetek?
2011. szept. 13. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kedves lennél akkor nem tennél kivételeket és nem beszéltél volna úgy mással, mint egy hülye k*rva. Ja, elfelejtettem, hogy egy értelmes ember megtudja beszélni kulturált módon emberi keretek közt is, hogy nem szeretné, ha közeledjen felé az egyén...
2011. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor sem így kéne elintézni ezt.Nem azért de lehet kedvesen is visszautasítani egy ember közeledését."sajnálom,de szerintem ez nem fog összejönni"

nem hallottál még róla igaz?És igen téged minősít.Miért kéne így viselkedni ehhez?Nem is beszélve arról hogy a földig tiportad a srác érzéseit.Most ha kicsit is beleképzeled magad a helyzetébe,rájössz hogy még se a legjobb megoldás ez.Biztos veled is fogják ezt csinálni.

2011. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Pedig pontosan az vagy, h*lye p*csa
2011. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha te mennél oda egy sráchoz, és ő válaszul elmondana téged minden riherongy qrvának...
2011. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha az volt a célod, hogy ne bántsd meg, tényleg hülye megoldás volt. Ennél a "bocs, de nem" is jobb, az legalább nem megalázó.
2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
attól még szerintem nem vagyok az, csak azt akartam hogy ő annak tartson és akkor nem fogok neki tetszeni. ennyi
2011. szept. 15. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már ez a megoldás eszedbe jutott biztos nem vagy az a nagyon rendes lány.És ha tetszel neki?Örülj inkább.Attól még nem kell vele foglalkoznod.Hagyd hogy a távolból imádjon és kész.Ha randit kér mond azt h foglalt vagy.Még ez is kevésbé bántaná meg.
2011. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nem vagy az, de mások tartsanak annak. Tudod mit, ha mások Pi csának tartanak, akkor az vagy. Ha nem akarsz összjönni a sráccal mond meg neki. Elárulok egy nagy titkot: ha bunkón viselkedsz bukó vagy.
2011. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem az tetszene ha megtanulnál magyarul!
2011. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy tetszel vkinek.Ha egy pasi se nézne rád,akkor meg azért jönnél ide siránkozni,úgyhogy a kur.va anyádat!
2013. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!