Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez ilyen korban?

Normális ez ilyen korban?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy technikai spor kommentátor és riporter legyek. Most lettem 12 éves.


Ági


2011. márc. 23. 14:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szerintem normális!:)

Az én jelenlegi álmom nagyon jól hangzik és teljes mértékben megvalósítható: 4-5-ös érettségi (matek, német, gazdasági - ötös, töri, magyar lehet négyes is, de ha matekból meg van az ötös, akkor a többiből is meg kell lennie:D). Utána maradni a suliban 5-6.-od éven, majd elmenni fősulira pénzügy-számvitel vagy nemzetközi gazdálkodás vagy gazdálkodási és menedzsment szakon.


Egyébként én is szeretem a F1-et, már alig várom a hétvégi rajtot*.*

15/L

2011. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 :) :) :) ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem igazán rajongok az ilyenekér,de ha neked ez tetszik akkor persze hogy normális,hiszen mindenkinek vannak álmai és mindenkinek más :)
2011. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne normális? Én speciel 5 évesen kijelentettem, hogy színész szeretnék lenni, és ugye mi, gyerekek arról vagyunk híresek, hogy percenként változtatjuk az álmainkat, de így, 6 év után is ugyanaz a célom. =) Azért amikor egy 5 éves kitalálja, hogy márpedig színész szeretne lenni, és ennyire komolyan gondolja (bár ki tudja, lehet, hogy később változni fog a véleményem), talán mégis furább, mint te. :D
2011. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi:)


Zöld kéz:)

2011. márc. 24. 15:26
 15/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)


Az utolsó hozzászólása eszembe juttatta, hogy elsős, azaz 7 éves korom óta tudom, hogy mi akarok lenni :) 10 év alatt nem változott az elhatározásom, úgyhogy ha ez az álmod, akkor hajrá!

Nincs nagyobb siker az életben, minthog elérd az álmaid.

2011. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi!

Remélem e TE álmod is valóra fog válni:)


Ági

2011. márc. 24. 17:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Hú... Hát a kedvencem F1 -ből? :D Azt hiszem talán... hát mindenki. :D De leginkább Massa. :) Neked? :D
2011. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)


Nekem Schumi, Chandhock és Kamikaze Kobajashi:D

2011. márc. 25. 17:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Normális persze én is álmodoztam a te korodban csak az én álmom nem valósult meg, sok szerencsét kívánok :)))))))
2011. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem teljesen jó! Jó, hogy már ilyen fiatalon van célod!
2011. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!