Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jó minden kép alá...

Miért jó minden kép alá kiírni a szokásos kommenteket?

Figyelt kérdés

Nem irigységből írom, nekem is minden képem ott díszeleg vagy 40 ismerőstől, hogy "szépvagy szeri", hasonlók. De meglepődnek, mikor nem visszakérdezek, hogy miért hazudsz? stb, hanem szimplán megköszönöm. Nekem nagyon fel tudja húzni az agyam, mikor egy szép lány írja hogy ő milyen csúnya, és várja a vigaszt.

13L


2011. márc. 29. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

mert ez a 'divat'


de nekem van egyéni 'stílusom'


kicsit metaforikusan írtam, de remélem érted :D


maradj te is a 'stílusodnál'

2011. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Jaj az engem is fel tud húzni!Aztán meg te vagy a beképzelt...Kiváncsi vagyok mit szólna ha odaírnám, hogy tényleg ronda vagy aranyom...xD(persze nem a szépnek)Hanem aki tényleg nem valami szép, és azt mondja, hogy nem hazudok hiszen tudom hogy nemm vagyok szép, és úgy várja a vigaszt...

13L

2011. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia a facebookos sablonszövegek mindenhol ott vannak.

a képaláírások is, meg azt is imádom, amikor egy lány kitesz magáról egy képet, és aláírja hogy nagyoncsúnya, stb. már nem azért de miért teszi ki, ha annyira csúnya? aki csúnyának látja magát, az nem fényképezi magát. ennyi.

aki meg nem gondol szépnek, e mégis aláír a képedhez, az nyalizik vagy jóban akar lenni veled, vagy egyszerűen tényleg unatkozik, aki meg komolyan gondolja, annak meg rülj.

2011. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem bírok ezek az önsajnáltatókat... Teljesen feltudnak húzni engem is. :'D
2011. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!