Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, belinkelnétek a "Mrs....

Lányok, belinkelnétek a "Mrs. House" féle kommenteket tartalmazó kérdéseket?

Figyelt kérdés

Nem találom őket igazán, csak most olvastam az egyik kérdésben róla. És nem tudom h. h. maradtam ki ezekből:)

De nagyon érdekelne. A kérdései is érdekelnének, nem tudom h. h. lehet vki ilyen rosszindulatú:(

És ha vki tudja mesélje el h. mi volt az a nagy balhé amit írtatok?


2010. ápr. 16. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

:)


én is lemaradtam róla. akkor még nem olvasgattam itt, amikor ő ide irkált. most meg már egyáltalán nem ír. de az egészség témakörben találkoztam vele néha. vicces jelenség.

2010. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok válaszolók:)

Köszönöm szépen az eddigieket:)


Az a fura h. énviszont itt ültem és észre se vettem. Pedig érdsekes egy nőszemély lehet..


Egészségbe is irkál?

hm..ott is ilyen?


Ha vkin talál még ilyet azt belinkelitek?

2010. ápr. 16. 14:26
 5/24 anonim ***** válasza:
off: csak szeretném jelezni feléd, hogy a mostani kérdés nem rá vonatkozik. lehet, hogy tudtad, csak mielőtt bekevernéd :)
2010. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezekben amit belinkeltél/ belinkeltetek egész normálisan válaszolt
2010. ápr. 16. 14:29
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudtam. Azt hittem ő az, akkor bocsánat neki ha ő nem is ilyen:( de buta vagyok:(

Arra gondoltam amit előbb írt ki vki. És ott beszéltetek beszéltek egy ilyen nőről:(

2010. ápr. 16. 14:34
 8/24 anonim ***** válasza:
mrs. house is kioktatóan adta elő magát néha, de összességében nem volt rosszindulatú. csak "ő ilyen", vannak ilyen nyers stílusú emberek.
2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor egyik válaszolót értettem félre, arra a Nőre gondoltam aki ilyen nagyon bunkó stílusban írt kommenteket, és sértő is volt.
2010. ápr. 16. 14:40
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem azt írták h. szülésznő 3 gyermeke van vagyis a 3. babával terhes
2010. ápr. 16. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!