Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem folyton flörtölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem folyton flörtölt másokkal, meg jelölgetett ismeretlen lanyokat közösségi oldalakon, meg mindenféle flörtölős kommenteket nekik. Attól félek h most is igy fogok járni, pedig a mostani pasim szöges ellentéte az exnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit
2011. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kpecér ***** válasza:
ha így van veled lehet a hiba ha meg nem akkor a biológia végzia dolgát mi férfiak sokat akarunk ti meg minőséget (tudományosan bizonyított tény:D)
2011. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a mostaniban megbizom, de kisért a múlt.. annyit szenvedtem a régi miatt. amikor szakitottunk 2 hétre, bejelölt egy lányt, vagy kicsivel utána, nem tudom már, aki most a menyasszonya.
2011. okt. 20. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Amíg nem azt teszi amit az exed fölöslegesen aggódsz.
2011. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vagy elfogadod, hogy ilyen flörtölős természetű ,vagy lépj túl.Az én pasim is hasonló, de tudomásom szerint nem csalt meg és őszinte, csak szereti kicsit néha játszani az agyát, az egoja miatt gondolom.Én elfogadtam ,hogy ilyen, bár sok idegességet kell elviselnem, de ez van ha szerelmes az ember.
2011. okt. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó, az az exem volt.
2011. okt. 21. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:
SZERINTEM ORULJ ANNAK, HOGY A MSOTANI BARATOD NEM OLYAN!!!ES NE AGYALJ EZEN SOKAT,MERT AKAR EL IS IJESZTHETED OT. sAJNALOM HOGY A REGI BARATOD ILYEN, TUDOM MILYEN ROSSZ. aZ EN BARATOM IS UGYANEZT CSIN ALTA, ZAVART IS DE HAGYTAM, GONDOLTAM CSAK SZORAKOZIK. EGYSZERCSAK VELETLENUL KIDERULT, HOGY AZ EGYIK NETES LANNYAL MEGCSALT...SZAKITOTTUNK..ES FOGSLAMAM SINCS HANY LANNYAL CSALT MEG..HIABA BIZTAM BENNE. vANNAK ILYEN FERFIAK, AKIK CSAK A FARKUK UTAN MENNEK ES NEM TISZTELIK A MASIKAT. AZOTA IS UTANAM SIR, DE EZ MAR VESZETT DOLOG. HA LESZ UJ BATAOM, HA LESZ..EN UGYANUGY BIZNI FOGOK BENNE, MERT MINDENKI MEGEDEMLI..AZTAN LESZ KET LEHETOSEGE: MEGTRATANI VAGY ELJATSZANI A BIZALMAM! sOK SZEREMCSET, BIZZ!!! MERT ANELKUL NEHEZ LESZ. ES NE AGYALJ SOKAT
2011. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!