Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történt hirtelen vele?

Mi történt hirtelen vele?

Figyelt kérdés
8.-as lány vagyok.5.-ben jött hozzánk egy új lány,akivel már nagyon hamar nagyon jóban lettünk,addig csak nagyrészt fiú barátaim voltak mert csak bennük bíztam,de neki bármit elmondhattam,mindig megértett,meghallgatott,segített...Rengeteget voltunk együtt,sütöttünk-főztünk,sétálgattunk,mindent tudtunk a másikról.Mostanában történt vele valami,és ez nagyon zavar.Ugye mellettem ült,és elkezdett mindenbe belekötni,pl jaj ne egyél már idegesít,muszáj radíroznod?,írj már halkabban(a toll kopogott kicsit a lapon).Aztán a fiú osztálytársaktól elkezdtem visszahallani dolgokat,hogy miket beszél ki rólam,stb.Ezeket ő mind letagadta,nem tudtam kinek higgyek,végülis hagytam a dolgot,úgy tűnt,rendeződtek a dolgok.Van egy "áhított" fiú,aki nagyon tetszik,ő csak sajnos barátként tekint rám,és ezt a lány,hívjuk most Lilinek tudta nagyon jól.2 hétig hiányoztam februárban,1 hét sítábor majd 1 hétig beteg voltam,ezalatt Lili rengeteg mindenkinek elmesélte ezt,utólag azt mondja kicsúszott a száján,a többiek meg továbbadták...Nekem mindenki azt mondta hogy ő mesélte el mindenkinek.Hagyjuk...Na és ezalatt a 2 hét alatt nagyon jóba lett az osztály 2 khm.r*bancával,de komolyan,buknak folyamatosan csak pótvizsgáznak,enyhén kivágott cuccokba járnak,minden fiút csak kihasználnak,jó mindegy hagyjuk.Először hívtak el magukkal,én nem tudtam menni,mert már előtte 1 héttel megbeszéltem valaki mással,de mondtam,hogy másnap mehetünk együtt valahova,erre:hát ha ma nem jössz,akkor holnap nem is kell...Azóta sem hívnak sehova,Lili mellettem ül,alig szól hozzám,csak arra vagyok jó hogy dogánál segítsek neki,ha nem segítek még jobban meghülyül,szünetekben kint sétálgat a kis barátnőivel,és nagyon kezd rájuk hasonlítani...Ti mit tennétek?Nem akarom elveszíteni,de ha ilyen lesz,jóban sem szeretnék vele lenni.Másik suliba megy tovább,és a mellettünk lévő településen lakik,szóval kb semmi nem kötne össze,csak az a kb 3,5 év...
2011. márc. 31. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom probálj meg vele kettesben beszélni hogy most akkor mi is van veletek. Ha nem megy akkor hagyd a francba nincs értelme az egyoldalu barátságnak.

Egyébként nekem sincs túl sok jó tapasztalatom a lány barátságokkal.

Sok sikert. Ne keseredj el, lesz majd olyan ember aki érdemes lesz a barátságodra.

2011. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így bánik veled akkor meg sem érdemel egy ilyen jó barátot. Sajnos csak azt tudom ajánlani hogy nem foglalkozz vele, a dolgozatnál se segíts neki. Kezdj megint fiúkkal barátkozni és ha van egy kis csöppnyi esze akkor rájön hogy milyen értéket dobott el. Tudom, hogy ez így nehéz lesz. Hajrá ;)
2011. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hívd el egyszer beszélgetni, de ne a szünetbe hívd el, hanem suli után sétálni vagy valamikor de ne a szünetbe, és kérdezd meg tőle hogy mitől lett mostanában ilyen, ő volt a legjobb barátnőd, olyan jóban voltatok, most meg ezeket csinálja, kérdezd meg miért csinálja, ha azzal jön hogy de hát ő nem is úgy akarta meg véletlen volt meg nem tehet róla stb. mondd hogy ne mentegetőzzön, te azt kérdezted miért csinálta, mondd el neki, hogy hogyha már nem is olyan fontos neki a barátság akkor hagyjátok ezt az egészet, stb. vag yha valamiért berágott rád, mondja el és beszéljétek meg.
2011. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd szólj hogy mi volt :)
2011. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

barátnőmmel majdnem ugyanez történt...

mindenkinek vannak hülye időszakai...

ne hagyd, hogy bántson, nem kell pitizni neki...

Én azt mondtam a barátnőmnek akkor, hogy nem vagyok kiváncsi erre a viselkedésére meg az új nagyszerű társaságára, de fontos tudnia, hogy bármikor számíthat rám. Kb. félév alatt lecsengett ez nála és azóta is a legjobb barátom a világon :)

pedig már a 22-t töltjük és már féléve külföldön él... minden nap beszélünk :)

Szóval ne keseredj el!!!!

Ne fordulj el tőle, de ne engedd, hogy olyat tehessen, amit később nem tudsz megbocsátani... mert ez rajtad is múlik szerintem...

Sok sikert!

2011. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 a_maestro_főnök ***** válasza:
milyen jó hogy egyeseknek vannak/ voltak barátaik barátnőik.
2011. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!