Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Számíthatok arra, hogy a 3....

Számíthatok arra, hogy a 3. szülésemnél is gyorsan és hirtelen fogok tágulni, ha az első kettőnél így történt?

Figyelt kérdés

Az elsővel elment a magzatvíz du.5-kor,reggel 6-ig alíg volt fájásom és 2 ujjnyira voltam csak nyitva.Hat körűl hirtelen jött a tolófájás,szóltam,azt mondták ne viccelődtek,de azért megnéztek,és teljesen el volt tűnve a méhszáj,7-kor a karomban volt a fiam.


A lányommal du-12.30-kor elfolyt a magzatvíz,13.30- kor már tolófájásaim voltak,15-kor már az ölemben volt.


2010. szept. 8. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül nagy mázlista vagy!

szerintem igen, a harmadiknál is hasonlóan gyors szülésed lesz. A barátnőmnek volt ilyen, a dokija mondta, hogy szerinte a harmadik még gyorsabb lesz. (az is lett)

2010. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bizony nagy áldás ez,tudom és ilyet kívánok minden kismamának,magamnak is harmadjára is:).
2010. szept. 8. 13:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia igen, számíthatsz rá :)
2010. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nincsen semmi ami közbeszólna ezúttal (köldökzsinór pl), akkor biztosan ilyen gyors lesz! Drukk :)
2010. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 eszo ***** válasza:
Az én anyum is ilyen volt..mindig épphogy beért a kórházba.. 4x szült..én meg remélem öröklöm majd tőle ezt a könnyűszüléses adottságot! :-))
2010. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószinű. Nálam is igy volt háromszor.
2010. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De jó ezeket olvasni!Ha van kedvetek leírhatjátok,hogy hogyan történtek ezek a szülések.Érdekelne!
2010. szept. 8. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
En is ismertem olyan kismamakat, akik ilyen gyorsan szultek es minden szulesuk ilyen volt. Ez ember fuggo leginkabb, szoval valoszinu, hogy te ilyen tipus vagy es a harmadik is gyorsan meg lesz, ha nem adodik semmi komplikacio.
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14.58

1. babámmal ráhúztam és mivel nyitva voltam 4-5 centire de nem volt semmi bajom a doki mondta hogy megyünk szülni. Ezután beöntés, injekció, semmi, burokrepesztés és oxi, brutál perces fájások, nehéz kitolás 2 óra múlva azonban kezemben a lányom.

2.-kal már voltak jóslóim napokig de azok csak olyan elviselhetőek, 6 napot itt is ráhúztam. És aznap mikor nézett a doki mondta hogy lehet éjjel megindul, 1 ujjnyi voltam. Este rendszeres jóslók, aztán elmúltak, aztán éjjel fél egykor megint jöttek rendszeresen 5 percenként, de még azért elviselhetően. Na akkor mondtam a páromnak hogy menni kéne. Bementünk 2,5 ujjnyira nyitva voltam, mondta a doki, hogy szülünk. Ez volt fél 3-kor. Ezután beöntés, burokrepesztés, 4 órakor egy szuri és 1 óra múlva nagyon könnyen mondhatni 1 nyomásra kint volt a lányom.

3. babó két hónapja született, 39. hetet kezdtem és a dokim ment szabira és mivel nyitva voltam azt mondta hogy szülhetünk ha akarom (akkor telt le az 1. terminem).

3-kor bementünk adott egy tabit a méhszájba, bő 1 ujjra voltam nyitva. Beöntés, NSt, kibirható fájások, 3-4 centi fél ötre. Ezután burokrepesztés, erősödő fájások, oxi, brutál fájások, azt hittem most először hogy belehalok. 6 után megnézett 7-8 centi, mondta hogy kb. 1 óra és meglesz, adott egy szurit méhszájpuhitót. Na akkor azt hittem hogy nem birom ki azt az 1 órát. Szerencsére már nem kellett mert negyed óra múlva olyan tolófájások jöttek hogy mentünk szülni és meglett igaz kemény és nehéz kitolással a kisfiam.

Minden jót neked is! :-)

2010. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valoszinu. Elso babaval 3 orat vajudtam, fel ora volt a kitolas. 2. babaval ket oras volt a vajudas es kitolas osszesen.

En nem szamitok ettol hosszabb szuilesre, ha lesz 3. gyerek egyszer, felteve, hogy jo lesz a baba fekvese.

Sot, en azert szurkolok, hogy ettol gyorsabb ne legyen, mert akkor otthon szulok.

2010. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!