Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányod elengednéd egy...

15 éves lányod elengednéd egy komolyabb szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 11:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
és pl. ha a lány tényleg egy komoly 15 éves megbízható meg ilyenek, de a szülők nem maga miatt hanem más emberek miatt nem engedi, mert annyira féltik, hogy valami baj lesz. Ezzel lehet valamit kezdeni, hogy a szülők felfogják hogy nem lesz baj?:/
2011. ápr. 9. 09:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatod hogy baj lesz-e?

Már felnőtt nő voltam, mikor egyszer késő este egyedül mentem haza,(kb. 500m-re laktam a szórakozó helytől, álmomban sem gondoltam volna hogy megtámadhatnak ezen a rövid úton.)és egy állat fojtogatni kezdett, szerencse hogy jöttek mások is arra.

Bármi történhet, de azért ilyen fiatalon még várj egy kicsit, szerintem ráérsz.

2011. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lennék sosem egyedül.. alapból egyedül el se indulnék sehova :)
2011. ápr. 10. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!