Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a 'normál...

Szerintetek mi lenne a 'normális? Elengedni egy 14-16 éves lányt szórakozóhelyre bulizni vagy nem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és igazából nem az én világom a bulizás meg nem is szeretnék menni de a szüleim nem is engednék:S

a többi ilyen korú lányt hogy hogy elengedik? pl osztálytársaimat is.


2011. ápr. 25. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert vagy túl könnyelműek a szülei vagy szarul neveltek éveken át és most már a gyerek a főnök, az van amit ő akar. Normális nevelés mellett egy 14 évesnek eszébe se jut az éjszakába menni.
2011. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy kivel és milyen buliba. Engem 16 évesen a 14 éves húgommal az énekkaros farsangi buliba simán elengedtek, és akár hajnalig is maradhattunk volna (úgy volt megbeszélve, hogy amikor el akarunk jönni, hazatelefonálunk). De az énekkart anya is ismeri, csupa normális ember jár oda, felelősségteljes családapák is. Akárhova nem engedtek volna el.
2011. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ hova gondolom. igazából a legtöbb buliba be se mehetnél 18 év alatt.
2011. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!