Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha nem engedik...

Mit csináljak ha nem engedik hogy szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok és cikiznek az osztályba amiért nem borotválom magam.A hónaljamat titokban borotválom de félek ha a többit(lában...)megcsinálom ésreveszik és letolnak.Már egyszer beszéltünk erről mert van egy nővérem és mondta h miért nem borotválom mondom anya nem engedné és akkor megkérdeztem és télleg nem engedte.Nem tudom mit csináljak...
2011. ápr. 4. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én leborotválnám a helyedben.

Különben is, miért nem engedik? Van valami jó indokuk?

Mondtad már, hogy cikiznek a suliban emiatt?

2011. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem anyukám ajánlotta fel, hogy ha zavar, elmehetek vele legközelebb kozmetikushoz megcsináltatni. Elmentem, azóta 3 hetente megyünk mazoistáskodni:D

13L

2011. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Inkabb kerd meg anyudat, hogy vigyen el gyantaztatni es szokj ra erre. Nekem a borotva nagyon nem valt be... folyton viszkettem, egyre gyorsabban nott vissza a szor, szoval en inkabb epilalom. De van, akinek ez nagyon rossz, ugyhogy ennel egy fokkal jobb a gyanta. Fajdalmas, elhiszem, de hidd el, hogy hosszu tavon jobban jarsz.
2011. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Erre külön engedélyt kell kérni?

Csináld meg, aztán ha hepciáskodik érte akkor csapd ki a balhét hogy ez már nem a 80-as évek mikor még divat volt a hónalj kutya...

2011. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Az csak Rád tartozik, hogy borotválod-e magad. Akár a lábad, akár a hónaljad, vagy a puncid.
2011. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

háát..szerintem az a te tested és így a te szőröd:DD

szóval azt csinálsz vele amit akarsz:DD

2011. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
án kb 11 éves korom óta borotválom a lábam hónaljam és én nm megkérdeztem, hanem egyszerűen csak bejelentettem, most ez teljesen természetes dolog, egyszer úgyis elkezded, és mindenki csinálja miértelme hogy hónaljkutyád van? szépen elveszed a borotvát és leborotválod ha meg megkérdezik azt mondod hogy nem akarsz szőröslenni és már nem vagy 7 éves.
2011. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 13 éves a lányom.

Nála még nem merült fel ez a téma...talán azért mert nagyon szőke a szőre (Ő maga is szőke hajú, nagyon világoskék szemű), így nem látszik. Bár én nem is nagyon nézegettem, de ha feltűnő lenne biztosan megmaradt volna bennem.

A tanácsom, hogy nyugodtan szőrteleníts, nincs annál rosszabb mikor ilyen dolog miatt cikiznek. Egyszer úgyis el kell kezdeni, azaz 1-2 év már nem oszt nem szoroz. Egyszerűen csináld meg, mondd meg, hogy gúnyolnak emiatt és kész. Elsőre a borotvával próbálkozz, az a legegyszerűbb, de vigyázz a pengével! Azután próbáld ki a gyantát, epilálást és eldöntöd, hogy neked melyik szimpatikus. Nekem pl csak a borotva jön be, mert az összes többi megoldástól sok szőrszál begyullad mikor a bőr alá elnő.

2011. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy piszkálnak miatta, vagy ha cikinek éreznéd elmondani anyudnak, hogy emiatt piszkálnak, akkor mondd azt, hogy az egyik lány osztálytársadnál észrevette a többi lány, hogy nem szőrtelenít, és őt kicsúfolták, és nem akarod, hogy téged is bántsanak emiatt. :)


14/L

2011. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedd le, nem fogják visszaragasztani a szőröd.
2011. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!