Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nekem nem engedik a szüleim,...

Nekem nem engedik a szüleim, hogy szőrtelenítsek? Neked engedik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2011. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 laurahw' válasza:
73%
és melyik testrészedre gondolsz? :'o
2011. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
leírnád a korodat?....és hogy miért olyan fontos,hogy szőrtelenitsd az adott területet?
2011. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem minél később szőrtelenítesz annál jobb.

Ha az én lányom lennél én is lebeszélnélek róla!

Bocsi:)

2011. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell a szülőnek tudni a szőrtelenítésről? Soha nem értettem. Én laza nyitott szüleimmel nőttem fel, de soha nem volt téma hogy szőrtelenítek vagy sem. Nem ők fürdettek úgy 7 éves korom óta...
2011. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

engedjék csak.

nyáron olyan lányokat láttam a starandon, akik csakis azért az egy okért nem mentek át bikinibe, mert szégyellték a szőrös hónaljukat. aztán valahogy rábeszélték őket, de a látvány az egyszerűen taszító volt. nem csoda, hogy nem akartak átöltözni.

az a baj, hogy a sok szülő egyszerűen nemet mond erre, gondolkodás nélkül, mert azt hiszi, hogy a gyerekük csak divatból akarja megtenni, holott sok olyan lány/fiú van akik már tízen egynéhány évesen már szőrösödnek, de annyira, hogy már a közösség előtt is szégyenkezniük kell.

2011. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Én nem kértem rá engedélyt. Vagyis, nyaralás első napján mondtam, hogy úgy idegesít a szőr a hónaljamon. Késő délután mikor visszamentünk a hotelba, anyum megmutatta, hogy kell használni az elektromos borotvát és leszedtem a szőrömet. Tök jó volt, azóta szőrtelenítem.

A lábamat akkor még nem szőrtelenítettem, mert szőke volt a szőr. Aztán bejelentés, kérés nélkül egyszer csak elkezdtem a lábamat is szőrteleníteni.

Most már gyantán kívül mindent próbáltam, tavasszal a gyantát is ki fogom próbálni.:)

16/L

2011. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
nekem engedik mondjuk én csak a lábam gyantázom kb 13 éves koromba kezdte és azóta inkább kevesebb és halványabb lett a szőr te hány éves vagy és hol akarod?
2011. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos az én családomban mindenki szőrös,izzadós tipus.:|

9évesen anyukám szőrtelenítette a lábam szörtelenítő krémmel.:) aztán 10éves korom körül már hónaljat is..11évesen már a szemöldökömet is kiszedtük(csak a kinőtt szálakat) szemöldökcsipesszel...12éves koromban már kozmetikushoz jártam bikinivonalat,szemöldököt,bajuszt,hónaljt szedetni gyantával...a lábamat pedig én borotvával.:)

13/l

Egyébként,amíg nem nagyon feltünő felesleges...:)

2011. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Menj kozmetikushoz, majd ő megcsinálja.
2011. szept. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!