Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a12-13-14éves...

Engednétek a12-13-14éves lányotoknak, hogy sminkeljen és körömlakkozzon? Meg hogy hajatmosson 3 naponta? Ha te vagy a tini akkor neked mennyire engedik ezeket? És mennyire szeretnétek? Suliidőben és nyáron mennyire engeditek/engednek "csavarogni"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 18:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
36%

Nem.Sminket semmi képpen,körömlakkból esetleg a színtelent, ha törik a körme.

A 3 naponkénti hajmosás nem túl jó,mert kiszárítja a fejbőrt és korpásodik tőle.De ehhez látni kéne a hajat.

Csavargás csak este 8.ig,valamelyik barátnővel és nem egyedül.

Tanítási időben csak lecke után.

2011. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
82%
Azt, 3 naponta hajat mosson mindenképpen engedném. Sminket én nem helyeslem, mivel most iskola van a körömlakkot sem.
2011. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 A kérdező kommentje:

nekem 3 nap után már zsíros.:( nem szárítaná ki semmiképpen

8.-os vagyok, és nekem szempillaspirált engednek minden nap, mert az osztályból mindenki csinálja, de többet nem, de nem is szeretném. azért engedik a suliban, mert 6 osztályosba járok. átlátszó/halványrózsaszín lakkal lehet lakkoznom bármikor.:)

14/L

2011. szept. 25. 18:20
 4/100 A kérdező kommentje:
szerintem a hajmosás egy alapvető higiéniás dolog. olyan mintha nem fürödnél.
2011. szept. 25. 18:23
 5/100 anonim ***** válasza:
95%

hát én 2 naponta mosok hajat:DD

sminkelni nem szoktam csak korrektor ha pattanásom van

és általában kivan festve a körmöm:D

14/L 8.os lány(ált suliba)

2011. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
82%

12 éves leszek, szóval pont érintett vagyok a témában.

1.: Sminkelni nem szeretnék, mert totál fölösleges, az se tudná felvinni az önbizalmamat, hogy nagyobbak a szempilláim a szempilla spiráltól. Na meg a 7-es lányok 11 éves koruk óta sminkelnek, és olyan nevetségesen néznek ki, hogy nekem elég elrettentésnek. Többször is mondta, hogy majd ha szeretnék sminkelni, akkor biot használjak, mert az gyémánt vagy nem tudom milyen porból van, és az nem károsítja (annyira) a bőrt, ergo akár most is engedné, hogy kihúzzam a szemem suliba.


2.:Körömlakkot engedi anyum, azt nem tudom, hogy a rikító színekhez mint szólna, mert én csak lilás gyöngyház és bronz színűt használok. Annyi a kikötése, hogy márkás körömlakkot használjak, mert a noname-ek nem tesznek jót a körömnek.


3.: A hajmosásba nem igazán értem, miért kéne beleszólnia anyumnak. Én kétnaponta mosok hajat, mert nagyon gyorsan zsírosodik, 2 napja mostam meg, és így estére kezd összeállni, reggelre szörnyű lesz, úgyhogy kénytelen vagyok megmosni. (Ejj, szóismétlés.)


4.: A csavargásba sosem szól bele, mert sötétedés előtt haza szoktam menni, ugyanis félek a sötétben.

2011. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
37%

Sminket és körömlakkot csak otthon engednék meg, játékból (talán még én is beszállnék a játékba). Ha a hajmosásra szüksége van, akkor engedném, h többször mosson hajat (nekem 16 éves koromban hormonprobléma miatt úgy el kezdett zsírosodni a hajam, h naponta kellett mosnom, ha nem mentem suliba, csak otthon ültem hétvégén v szünetben, akkor nem mostam minden nap - ma már jobb a helyzet).

Egy 14 év alattit tanítási napok előestéjén (főleg téli napokon) csak 5-ig engednék ki. Péntek és szombat este téli időszakban 6-ig, nyáriban 8-ig, de ha másik felnőtt felügyelete alatt van (amit én előre megbeszélek az adott felnőttel), akkor tovább is maradhat azzal a feltétellel, h vagy a felelős felnőtt kíséri v én megyek érte.

2011. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
21%
A hajmosást indokolt esetben igen, a többit nem.
2011. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 A kérdező kommentje:
igen, korrektort, ha kell, én is szoktam.;)
2011. szept. 25. 18:29
 10/100 anonim ***** válasza:
82%

Én fiú vagyok, és 2 naponta mosok hajat, nekem ez tök normális, most akkor velem van a baj?


13

2011. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!