Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mik történtek veled mikor...

Mik történtek veled mikor olyan napod volt, hogy nagyon szerencsétlen voltál? Vagyis mi volt a sikertelen sorozatod?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

(hétfő volt,,fáradt voltam mert szombaton voltam hegyibuliba és vasárnap szépen másnapos voltam és nem tudtam kialudni magam^^)

Másnap suliba kihívtak felelni és lefejeltem a táblát,,mindenki röhögött

Aztán 1esre is feleltem utána elkezdték terjeszteni hogy bevoltam b.szva...És persze megoldották hogy ez anyám fülébe (is) jusson...

2010. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15l
2010. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap:a csajokkal elmentunk a Publoba(pizzéria)de nem volt hely(kint leulhettunk volna de a tobbseg nem akart),bagynehezen elindultunk a Visk(másik pizzéria)felé,ott volt hely leültünk.várjuk a pincért,nemjön.mikor meguntuk mentünk a pulthoz hogy rendelnénk,de azt mondtákhogy csak 30 perc mulva lehet rendelni,mert naon sikan vannak(pedig nem is voltak sokan)na jó beletörödtünk jöne egy asszony meg egy ember kiszolgálják őket,jön még egy csapat kiszolgálják őket is,minket nem ,megkerdezzuk megint megint azt mondjak hogy kesobb lehet csak.meguntuk elmentünk.akarunk menni a Pipuszba(bolt) kiderül hogy zárva van ,elmentunk egy masik boltba ott vettunk vmit nekem rosszul adnak vissza (de inkabb hagytam mert mar elegem volt) meunk tovabb xy-nal(baratnom).bemeunk filmet akarunk nezni,nem megy a hang(vegul ment),ket baratnomnek(5-en voltunk)hamar hazakellet mennie,megneztuk a filmet,aztan egyik baratnommel indulnank nallunk mert ott vacsiztak nallunk(uncsitesom is)bezarjuk a hazat ugymaradt a villony kinyissuk lekapcsoljuk,visszazarjuk elvisszuk a kulcsot a helyere,aztan vettuk eszre hogy meg egy villony ugy maradt(ugyhagytuk),beakarja zarni a kisajtot a zsinorrol leszakad a kulcs ez mar estefele volt.

kb ennyi.

u.i.:bocs a helyesírási hibákért

2010. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap reggel mentem a suliba és már egy kicsit késésben is voltam szóval siettem . Félúton összetalálkoztam az egyik osztálytársammal tehát onnantól együtt mentünk. Aztán az egyik lépcső után valahogy kiment a bokám és szabályosan pofára estem: természetesen aznap reggel esett és fehér nadrág volt rajtam.Beértünk a suliba és ugye mivel esett nekem begöndörödött a hajam . Ofő volt az első óránk (kicsit nagyon utálom az ofőmet) és mikor pakolnék le meg minden egyszer csak beszól egy ilyet a tanárnő: Ugye ma nem késtél el ?? Ma egyébként olyan csapzott a hajad .(igen sajnos néha elkések : nálunk azt jelenti a késés ha nem 45-ig érsz be a suliba) Kb úgy felhúztam a hajamra tett beszólásán magamat, hogy majdnem én is beszóltam az ő mikrofon fejére(mert neki tényleg olyan a haja)Aztán a nap többi részében csak kisebb szerencsétlenségekben volt részem:a biosz tanár ha nem veszem észre a javítási hibáját egy röpdolgozatomon akkor 5-ös helyett 3-ast kapok, tesi óra előtt rossz torna zsákot hoztam le az öltözőből : a tesiöltöző a földszinten a sima öltözőnk a másodikon van -.-" Tehát az a nap egy elég szerencsétlen nap volt
2010. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem inkább két részletben jött:

első nap második fele:

Mentem volna haza gitárról, kiálltam a buszmegállóba. Várok háromnegyed órát, felhívom anyukámat, megkérdeztem, nem-e ment el a buszom. Ő pedig mondta hogy már nem arra jár, változtattak a menetrenden. Oké, elindultam a legközelebbi megállóba. Gondoltam átvágok az óvároson, művelődöm picit. itt van a kedvenc pékségem is, nagyon éhes voltam, erre az APEH bezárta őket. Oké, úgyis mindjárt otthon leszek, gondoltam, elindultam egy átjáróház felé. Az persze le volt zárva. Átmentem egy másikon, ott meg a kocsiknak lévő sorompó alatt kellett átbújnom, szépen bevágtam a gitárom nyakát, jól elhangolódott. Mentem tovább majdnem pofára esek egy macskakőben. Megállít egy német turista csoportból egy nagymama az unokájával, hogy lefényképezheti-e egy igazi magyar csajszival az unokáját. Megvolt a kép, megyek tovább. Találkoztam egy volt osztálytársammal, akit fúh, nagyon utálok. Semmi baj. Szembe jön velem egy haverom haverja, akit szintén nem bírok, mert nem bír elmenni egy csaj mellett fütyülés nélkül aki egy fokkal szebb az ördögnél. Na, a fütyülést is megkaptam. Kiértem egy térre. Ott rám üvölt egy japán turista csoport hogy Konichiwa! xD Visszaköszöntem és teljes épségben elértem a buszt.


második nap:

Semmi különös, csak sírógörcsöt kaptam a suliban, mert annyira felhúzott egy ribanc.


12,5/L

2010. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szeptemberben történt: felkeltem hajnali kettőkor ,hogy zümmög a fülembe egy szúnyog.... 2 óráig nem bírtam aludni tőle,átmentem a másik szobába a földre aludni...

reggel amikor elindultam a suliba, futottam a busz után és kibicsaklott a lábam: 1 hétig itthon feküdtem fekvőgipszben....

2010. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!