Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi miatt szoktatok veszekedni...

Mi miatt szoktatok veszekedni a szüleitekkel? Mi az, amit a legnehezebben viseltek el velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 19:44
1 2
 1/15 anonim válasza:
61%

Apám kommunista és nehezen enged a "hitéből".

Meg szeret mindent megmagyarázni.

2011. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 22 éves létemre sokszor úgy kezel, mint egy dedóst. Rohadtul bánt, de ő észre sem veszi. :(
2011. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesznek komolyan, ez nagyon tud bántani. Legtöbbször azért veszekszünk, mert én másképp gondolkozok.

13L

2011. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Túlféltenek.

15/L.

2011. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Anyám tisztaságmániás

Fateromnál néha ha elszakad a cérna, akkor nagyon undorítóan viselkedik.. de ilyen ritkán van :)


szóval semmi különös

14f

2011. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem általában a sok gépezés,és a 0 tanulás miatt szólnak. :S Meg hogy szinte megállás nélkül járnám a discokat,és nem engednek el már nagyon sehova..Anyám meg mindent úgy tart a házban ahogy ő akarja,ha valamit más helyre teszek,visszateszi,szóval nem rendezhetek át semmit,apum meg..Vele elvagyok,csak a tanulás miatt szól. :D

16L

2011. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lassan 17 éves vagyok és nagyon idegesít, hogy rövidebbre vették a pórázt, mint mikor még 14-15 voltam. -_- Hol ebben a logika, basszus??

Másrészt anyám nem ért meg semmit, nem bírja felfogni, hogy én nem olyan vagyok mint ő. Nem lehet saját véleményem, mert az már biztos hülyeség. Folyton cikizik a stílusomat is. Áhh...

És még ezer meg egy ilyen kis apróság van, ami folyamatosan gyűlik, és már qrvára unom. Utána meg fel vannak háborodva, ha néha elég durván beszólok nekik. És akkor is én vagyok a sz*r.

2011. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Veszekedni ritkán szoktunk inkább eszme cserét tartunk.

Húsz éves vagyok de néha mégis úgy érzem hogy a nagymamám tíz évesnek néz. Megfázol egyél rendesen stb. Kisbabát várok így alapból jobban vigyázok magamra. Persze nem bánom hogy féltenek mert a féltés a szeretetre épül és az nekem nagyon fontos. Csak néha kicsit túlzásnak értem. Anyukám ő pedig végig hallgat mindig de soha nem erősködik hogy márpedig most beszélgetünk. Éppen ezért jó a viszonyunk.

2011. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha nem képesek megérteni,ha depis vagyok,és inkább egyedül szeretnék lenni,5 percenként jönnek be a szobába.


13/L

2011. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mi csak kis apróságokon pl amikor anya ideges és megkérdezem hogy miért ideges akkor elszakad a cérna és mérges lesz rám és nem szóólunk egymáshoz mert én azért leszek mérges amiért ő kiabált vagy idegesen szólt.

vagy reggel nagyon hangosan nevet a barátjával és vékonyak a falaink és szólok hogy csendesebben és pl ma azt csinálta hogy rámcsapta az ajtót mérgében

ne értsd félre,nem idegbeteg

máskor nagyon kedves,jó a viszonyunk :)

2011. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!