Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Szoktatok visszaszól...

Kamaszok! Szoktatok visszaszólni vagy ordibálni a szüleitekkel (LENT)?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van már az anyámból, mindig csesztet, mást nem is hallok tőle csak azt, hogy én egy kur*va meg haszontalan vagyok, meg hogy így meg úgy.

Érzem, hogy ezt már nem bírom sokáig, régóta tűröm már azt amit csinál, és egyszer úgy ráordítanék! Egyszerűen gyűlölöm! (Csak hát félek tőle és ezért nem merek sosem visszaszólni.)


2011. júl. 19. 20:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Ne szólj vissza, csak rosszabb lesz. Bizonyítsd, hogy nem vagy haszontalan.
2011. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Lehetetlen. Nem csinálok semmi rosszat, mégis kiabál velem. Mindig segítek neki a háztartásban, mégis kiabál velem.
2011. júl. 19. 20:53
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Régen én is csináltam,de kinőttem.:D

14/L

2011. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem azt akarod elmesélni, hogy te milyen jógyerek vagy, a szemét anyád meg ok nélkül ordít veled, ugye?
2011. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát ha nem kérik, nyilván nem mesélem el.
2011. júl. 19. 21:00
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Ezt te se gondolod komolyan... te nem vagy hibás, de veled folyton üvöltenek minden ok nélkül... ki hiszi ezt el?
2011. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

De, ezt komolyan gondolom. Amúgy meg nem üvöltenek, hanem üvölt.

Egyébként meg van aki ezt elhiszi. És te nyilván nem tartozol bele, de hát végül is számítottam ilyesmi válaszra is.

2011. júl. 19. 21:05
 8/28 anonim ***** válasza:

Jó, akkor segíts megérteni. Te épp krumplit pucolsz az ebédhez (mert gondolom segítesz otthon) és anyukád nekiáll ordítani, hogy te k...

Vagy hazaviszed a négyes átlagú bizonyítványt, és anyukád elkezd szentségelni magából kifordulva...

Vagy épp a szobádat takarítod, amikor anyukád odaáll és elkezd kiabálni...


Vagy mégis hogy kell ezt elképzelni?

2011. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Privátban válaszolok neked.
2011. júl. 19. 21:10
 10/28 anonim ***** válasza:
Itt is kiváncsiak lennénk.:D
2011. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!