Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tartják ezt cikinek? (lent)

Miért tartják ezt cikinek? (lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és 1 éve ismerek egy fiút. Összebarátkoztunk, de aztán sajnos fél évig nem láttam őt:( .Olyan 3 hete összejöttünk, én vagyok az első barátnője (16 éves). Sajnos nem tudunk minden nap találkozni...A barátnőim meg mindig kérdezik hogy lekapott-e már? Miért tartják cikinek, ha csak szájra puszi van, vagy egy sima nyelv nélküli csók? Miért lenne jó az, ha mindig egymás szájába dugnánk a nyelvünket?
2011. ápr. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert ma az a divat,hogy az első találkozáskor szexelni kell! Ne törődj velük,ráérsz még az ilyesmire.
2011. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne hagyd, hogy mások befolyásolják az életed ilyen baromságokkal. Ők örülnének neki a legjobban, ha lenne egy olyan pasijuk, aki nem az első randin fekszik le velük, és aztán eldobja őket.
2011. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első csók tavaly lett meg de ilyen "csók" idézójeles mert annyira sz*r volt h soha többet nem csináltam csak szájrapuszi xD első b.nőm volt...hamar vége is lett hála :D


18f

2011. ápr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kérdezem én:

azok a barátőid akik ezeket kérdezik hány IGAZI barátjuk volt?És jelen helyzetben van-e IGAZI barátjuk?

:)

2011. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:))

utolsónak: most, hogy végiggondolom mindegyiknek volt 1-2 barátja, de most meg sírnak mert csak kihasználták öket. teljesen igazad van:)

2011. ápr. 10. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg a barátnőidnek,hogy az ő felfogásuk cikis kissé. :) Te látom felnőttél egy kapcsolathoz, hogyha nem ezt tartod a legfontosabbnak. :) A barátnőid meg még nem.
2011. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz senkivel! Nincs joga másnak beleszólni, hogy mit csinálsz!
2011. ápr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De itt most nem arról van szó, hogy aki nyelvescsókol az mire viszi az életben, meg stb. Mindenki úgy csókol, ahogy neki jól esik. Vannak a nyelvesek, és vannak a szájrapuszisok.


Én pl a nyelves csókot szeretem. Volt egyszer régen egy bnőm, aki nem hagyta, hogy átdugjam a nyelvem, csak szájrapuszit engedett (és azt is csak ritkán). Nekem ez nem tetszett, mert én nem ilyen vagyok. Nem illettünk össze. Vége is lett.


Mellesleg szerintem, ha valaki undorodik a másik nyelvétől, akkor sokminden mástól is undorodik. Ami bigott vallásos közösségekben okés, de a szexuális forradalom után már talán több mindent is be lehet vállalni. Persze, hogy ki mire vágyik, mindenkinek a saját dolga. Sem az egyik, sem a másik nem elítélendő.

2011. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!