Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bizontalan vagok, fogszabim...

Bizontalan vagok, fogszabim lesz de nem tudom, hogy a többiek hogyan fogadják, cikinek tartják majd vagy dicsérni fogják esetleg kiközösítenek? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de nálunk a fogszabályzó olyan volt, mint a szemüveg. Ha az embernek szüksége van rá, hordja, senki nem foglalkozott vele. Ha normális közösségben vagy, max mindenki megjegyzi, hogy jééé, aztán napirendre tér felette, és nem érdekeli. Nálunk ez teljesen átlagos dolog volt, se nem ciki, se nem menő, egyszerűen KELL.
2011. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval! Ezt senki nem jó kedvéből hordja hanem mert kell és aki emiatt megszól ,hát az őt minősíti.Ne vedd majd rossz néven ha először mindeki nézni fogja meg kell még szokniuk,hogy ott van, és az legyen előtted ,hogy ezt a szép mosolyért teszed:)
2011. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10 éves vagyok és most éjszakait hordok.Augusztusban kapom majd az állandót.
2011. jún. 17. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj senki nemfog leszólni... inkább mostlegyen mint felnőttkorodba :)

és igen ami szükséges akkor igenis hordani KELL mert attol csak neked lesz jobb :))

ez olyan hogy mindent megkell szokni.. biztos, hogy neked is idegen lessz egy kicsit meg a barátaidnak is de majd megszokjátok.

és tudok egy olyan lányt aki divatbol rakatta fel a fogszabit.. ;) mert neki nagyon teccik...

2011. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 18. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!