Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem hízok semennyit sem?

Miért nem hízok semennyit sem?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, 149 cm, és 31 kg!

Sokat eszek, de semmi hatása!

Mit csináljak?


2011. ápr. 12. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy genetikailag ilyen alkatú vagy. A szüleid is soványak?
2011. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anyukám 50 és 55 kg között van, apa ő csak fiatalkorába volt vékony.

Most ő 48 évesen 93 kg.

2011. ápr. 12. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor genetika. Amúgy csak mondanám, avval, hogy khm, zabálsz, lehet nem fogsz hízni, de nem is egészséges, Fogsz még nőni, fejlődni, nem áll meg a világ 13 évesen bármily hihetetlen. Mozogj inkább sokat, egyél egészséges ételeket és örülj neki, hogy idősbb korodban sem lesznek valószínűleg súlyfelesleg problémáid, ha kicsit odafigyelsz.
2011. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Egyébként nem zabálok, de nem mondanám hogy keveset eszek :) Egyébként akár 3-4 kg plusznak is nagyon örülnék.De ahogy azt osztálytársaimat megfigyeltem, a legtöbbjük 40 és 45 között mozog,én meg...:(
2011. ápr. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!