Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ilyen nagy baj, hogy...

Tényleg ilyen nagy baj, hogy nem hízok?

Figyelt kérdés

22+2 hkm vagyok. Nőgyógyászom szerint nem túl szerencsés, hogy a terhességem alatt még egyetlen kilót sem sikerült felszednem. Pedig eszek rendesen, sőt, sokkal többet és többször, mint a terhességem előtt, és mégsem hízok.

Azt mondta, hogy ha a 24 hétre sem sikerül felszednem legalább 3 kg-ot, akkor injekciókúrára kell majd járnom.


Miért???


Más is járt már így?


2011. aug. 9. 12:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 165 cm / 50 kg vagyok.
2011. aug. 9. 13:00
 2/13 anonim ***** válasza:

hát a 40-ik hétre 10 kiló a baba+a lepény+a víz. Akkor te még egy dekát se híztál, ha akkor 60 kg leszel, pedig kellene, a melledre.

Ha most nem híztál, pedig a méh+lepény+gyerek+víz van vagy öt kiló,akkor az azt jelenti, hogy te magad a teherbeesés óta folyamatosan fogysz, ami valóban aggasztó.Mi az, amit eszel? Nem túl sovány kaja?

2011. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy baj, van aki a végére pár kilót hízik, a baba elveszi, ami neki kell, nem kötelező érvényű a 25-30 kilós hízás, sőt...
2011. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

22 hétig én sem híztam semmit, a vége 38 hétig mégis 10 kg lett. Én is rendesen ettem, majd hízol, ne aggódj.

Lehet azért aggódik a doki, mert amúgy is sovány vagy.

2011. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Elsőnek a kérdésére válaszolva: nem eszek sovány kajákat, vagyis nem csak azokat eszem, nem diétázok, azt eszem ami jól esik. Ezek pedig általában a főzelékek és a tészták, plusz kenyér-kenyér és kenyér.


A baba méretei jók a doki szerint.

2011. aug. 9. 13:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan étkezel, akkor nem hiszem, hogy baj van.

Az első terhességemnél majdnem félidőig én fogytam, bár a 9 hónapot végighánytam. A végére mégiscsak feljött valahogy 10-12 kg. A lányom 3370-nel született.

Most a másodiknál meg hirtelen, 2-3 hónap alatt jött fel a 10-12 kg, de 3 hónapja semmit sem híztam. 3 hét múlva szülök. Pedig a gyomrom feneketlen, nincsenek rosszulléteim.

2011. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rosszullétek nálam sincsenek, egyszer sem hánytam a terhesség alatt, szóval még azt sem lehet mondani, hogy amiatt nem hízok. Szerintem közrejátszik ebben, hogy alapból nem voltam soha hízékony típus, tininek kifejezetten sovány voltam... Még 20 évesen is csak 42 kg voltam, ezt a mostani 50 kg-ot is kín-keserv volt felszedni...
2011. aug. 9. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az első 4 hónapban fogytam,majd nagyon lassan kezdtek el feljönni a kilók,nem mondta a doki,hogy ez baj lenne!
2011. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 hetes vagyok, és már 2 kg-t híztam. Akkor nekem korai a hízás? Bocsi, hogy beleszólok, csak kíváncsi vagyok :'D
2011. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, van aki az elején hízik és a végén nem. Lehet hogy ebbe tartozol, egyébként meg már majdnem a felénél jársz és 2 kg nem sok. Az ikrekkel én is itt tartottam ennyi idősen, aztán meg pár hétig semmit nem híztam utána. A vége meg 13 kg lett.
2011. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!