Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy emiatt várom...

Normális, hogy emiatt várom leginkább a gimit?

Figyelt kérdés

A) Na, ez egy nagyon bonyolult történet, kérlek, olvasd el!

Már csak pár hónap és végre gimis leszek. De ezt csak a fiúk miatt várom. Van egy ismerősöm, aki nagyon tetszik, évfolyamtársam lesz, versenyekről ismerem. De biztos vagyok benne, hogy gimiben lesz majd pasim. Most is volt, de nem kéne mégegy ilyen mint volt.. Uramatyám.

Szerintetek normális ez, hogy emiatt várom? Hogyan tudnék "közeledni" hozzá, többet beszélni vele stb...



A másik meg.. Ha már írok,akkor a másik problémámról is írok.

B) Összeveszett velem három barátnőm, az végülis lényegtelen, hogy min, csak egy nagyon kicsiny dolgon. Tehát nem megcsalás meg ilyen durvábbak.

Na és már egy hete nem állnak velem szóba. A "barátnőjük" ( a többi háromnak) folyamatosan szekál, minden baja van velem. Én nem kezdeményezek, mert már meguntam. Én még mindig szeretem őket. Mit tegyek?



Kösziii, 14/L


2011. ápr. 12. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem ha az A pontot nézzük, az normális, hogy pl. egy fiú miatt várod..

ha úgyis évfolyamtársad lesz, biztos lesz valami ilyen vicces avatás a suliban, ott is tudsz beszélgetni vele valami vicces szituációban vagy valami..vagy lehet, hogy lesznek évfolyam szinten közös órátok és lehet pont vele is lesz ilyen óra :) ott is tudsz pl. segítséget kérni vagy beszélni a témától vagy, hogy mennyire nem szereted azt az órát stb. :)


remélem tudtam egy picit segíteni

15/L


B pontról: ha annyira kicsi dolgon vesztetek össze akkor biztos kibékültök, ha beismerik, hogy nagyon kicsi dolog és már semmi értelme...

szerintem biztos van olyan ott körülötted akivel most vagy, hogy ők összevesztek veled, legyél azokkal ők is biztos szeretnek :) de ne nagyon bizalmaskodj velük, mint ezzel a három barátnőddel

ha te szereted őket és már meguntad a kezdeményezést, biztos majd fognak lépni, rájönnek, hogy hülyeség volt :)

2011. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért :S
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia =) :)


Szerintem nem baj az, hogy ezért várod a sulit. legalább város, és ez a legfontosabb. :D barátnőm elkönyvelte magába előre, hogy szar lesz majd a gimibe. Na az a hülye hozzáállás nem ez.:)

Sajnos pasiügyekbe nem vagyok a toppon, ezért inkább nem merek tanácsot adni :D


Barátnők :) Ebbe a korba úgy változnak az ilyen kapcsolatok mint az időjárás. Hidd el pár napon belül véget ér a mosolyszünet. :) Iylenkor szerintem a legjobb várni, és ha valamit beszólnak akkor csak mosolyogj :). Gondold át a helyzetet, hogy mennyire hibáztál. Ha úgy érzed, hogy nincs okuk haragudni akkor ne menj oda bocsánatot kérni. De ha rájössz, hogy van valamennyire okuk bedurcizni akkor menj oda hozzájuk te. :)

2011. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jaaaj, rettentően nagy köszönet :)
2011. ápr. 12. 19:32
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
gimibe csak b*zik meg kockák járnak! legalábbis ahova én járok azzal szembeni gimibe :D
2011. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

előző: előítéletek -.-

én gimibe járok, és imádom :D csak sajnos mi vagyunk az egyetlen osztály az évfolyamon, mert E-s vagyok, vagyis hetedikes, és hatosztályosba jöttem. Rohadtsok a helyes pasi, és jól lehet közelíteni nálunk. ebédlőben odaülsz mert "csak itt volt hely" sok osztállyal van együtt tesink, pl a kiszemelteddel futsz vagy beszélsz vele h hú, igazán rámférne most egy limonádé, nem jössz velem a cukiba inni egyet suli után + cuki mosoly xD

nyugi, én ezeket nem vetettem be, az én kiszemeltem az osztálytársam, de annyira szeretem :D csak ő meg tojik rám xD

2011. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem ítélet hanem látom... ;) szted az mi aki ilyen csajos ruhákba és ilyen ritiküllel jár xD
2011. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
úgy látom, megint kezdenek megoszlani a vélemények...
2011. ápr. 12. 20:37
 9/16 anonim ***** válasza:

A) szerintem tök normális dolog. én azért várom inkább tovább tanulást h egyes emberektől megszabaduljak, pedig én vtam mindig aki az osztályban tartotta a lelket


B)sokszor jártam már veled egy cipőben elhiheted. mindig én vtam a jó fej aztán szartak rám. mostmeg már leszarom h kivel vagyok jóva egy év azt utána ugyse lesz ez a nagy haverkodás. olyan szinten összevtam legjobb barátnőmmel (2 év) h nem beszéltünk és megfogadtam h soha többé em mondom senkire h a legjobb barátom, mert olyan nincs.


14/L

2011. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hamarosan gimis leszek.És én azért várom a legjobban mert van egy fiú aki nagyon tetszik és ő most abba a gimibe ahova megyek ott 9.-es.Szóval ezzel nem vagy egyedül :D.

2011. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!