Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, hogy emiatt várom...

Normális, hogy emiatt várom leginkább a gimit?

Figyelt kérdés

A) Na, ez egy nagyon bonyolult történet, kérlek, olvasd el!

Már csak pár hónap és végre gimis leszek. De ezt csak a fiúk miatt várom. Van egy ismerősöm, aki nagyon tetszik, évfolyamtársam lesz, versenyekről ismerem. De biztos vagyok benne, hogy gimiben lesz majd pasim. Most is volt, de nem kéne mégegy ilyen mint volt.. Uramatyám.

Szerintetek normális ez, hogy emiatt várom? Hogyan tudnék "közeledni" hozzá, többet beszélni vele stb...



A másik meg.. Ha már írok,akkor a másik problémámról is írok.

B) Összeveszett velem három barátnőm, az végülis lényegtelen, hogy min, csak egy nagyon kicsiny dolgon. Tehát nem megcsalás meg ilyen durvábbak.

Na és már egy hete nem állnak velem szóba. A "barátnőjük" ( a többi háromnak) folyamatosan szekál, minden baja van velem. Én nem kezdeményezek, mert már meguntam. Én még mindig szeretem őket. Mit tegyek?



Kösziii, 14/L


2011. ápr. 12. 19:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Jaj de jóóóóóó ( :

élnek még velem egycipőben járok <3

Amúgy tényleg nincs olyan, hogy legjobb barátnő. Én is abbahagytam ezt a hülyeséget. Néha ezzel, néha azzal vagy jóban. Hazudni meg minek? ( :


Amúgy ma volt matek előkészítő (9.-re) és mikor mentünk fel utána a szekrényekhez kivenni a cuccot, úgy nézett a csajszi :"S De én NEM FOGOK TŐLÜK BOCSÁNATOT KÉRNI!

2011. ápr. 13. 16:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne is kérj!

Ha te nem csináltál semmi rosszat akkor minek kérj bocsánatot?:DD

Én is sokszor voltam már így....Pl.:

B-vel(legyen a barátnőm)"összevesztünk"(vagyis inkább a legjobb barátnőm megharagudott egy kis figyelmetlenségért..)És volt még két barátnőm akik inkább B-t szerették,és láss csodát inkább B-vel voltak:DD

Nah azóta csak köszönő viszonyban vagyunk;)

És olyan szerintem sincs hogy legjobb barátnő.


A kérdésre is válaszolva:

A verzió:DD:

Szerintem ez olyan normális dolog:DD

Próbálj meg vele minél többet együtt lenni szünetekben,esetleg még szerencsédre órán is és a szokásos(legalábbis nálam:DD)Ezt nem értem..te érted?Igen?Elmagyarázod?:DD


B verzió:

fentebb leírtam.

12/L

remélem segítettem : )

2011. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

uh de hosszú lett:DD

Előző voltam:DD

2011. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
tűrhető, csajszikám, tűrhető : )
2011. ápr. 13. 19:11
 15/16 anonim ***** válasza:
szia sztem nem gáz meg szerintem normális dolognak tartom az A pontodat. én is hamarosan gimis leszek és én is emiatt is várom:D
2011. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Háát...
2011. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!