Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miez? Valaki segitene? Kiszere...

Miez? Valaki segitene? Kiszeretnem deriteni.

Figyelt kérdés
Egyik `baratnom` nek van harom karmolas a kezen. Eleg nagy szaju es hangos ezer messzirol is hallottam hogy ezt meseli: ` anyukamnak azt mondtam, hogy macskakarmolas biztos elhtte hihi` oda mentem megkerdeztem miaz azt mondta verekedett de nagon latszott rajta hogy hazudik mondtam is neki hogy `nem tudsz hazudni` bevallotta de azt monta nem mondja el miaz... aztam kesobb hallottam, hogy meselte egy anynak, hgy ` ezt nem csak en csinalom egy csomoan csialjak a sulibol` meg olyanokat ,ho `nekem veresebb mint neki` Mi lehet ez? Nem az ereit vagja mert joval messzebb vannak az utoeretol a karmolasok de a csuklojan van... O 15 eves en 14 Lany
2011. ápr. 19. 18:13
 1/7 A kérdező kommentje:

......hogy meselte egy lanynak*

bocsi a hibakert remelem ertheto (a billentyuzetemen nincsen ekezet es kettos macskakarom) :D

2011. ápr. 19. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az is lehetseges, hogy vagdossa magat, de nem hiszem, nem tunik depressziosnak, ha megis csinalja, akkor "majmolja" a tobbieket...

Vagy egyszeruen megserult valamitol, csak szeretne nagynak tunni azzal, hogy hazudozik...

2011. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most ugyis az a "menő" h vágdossuk a kezünket.. az meg már más h nem az ütöérném mert anyuci pici kedvenceinek lenne vmi baja ;D

én nem tudok másra gondolni föleg amiket mond..pl.:`nekem veresebb mint neki`

2011. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy vágások, amiket ő csinált magának. És azért nem az ütőérnél vannak, mert be volt sz*rva, hogy ott véletlenül elvágja és neki annyi. Viszont a csuklóján vannak, még ha nem is főérnél, és így bazimenőnek érzi magát. "Nekem jobban vérzik, mint a többinek", pff.. ez nagyon gáz. Nagy dicsőség, pláne azért csinálni, mert ez a "divat".

Sajnos néha én is csinálom, de nem a nagyzolás miatt, hanem mert... nincs is rá magyarázat, megszokás, és sok-sok év fájdalma, de nagyon nem vagyok rá büszke, és meg se fordult soha a fejemben, hogy nyilvánosan mutogassam, és ilyeneket mondjak, mint ez a szánalmas korcs.

Én a helyedbe nem tudom mit mondanék neki, de valami olyat, h beégjen. Úúúúú!! :@

2011. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi a valakoat, inkabb nem szolok be neki mert annyira `dilis` hogy mar sajnalom... de neha beszolok neki amikor nem hallja `olyan sok` ember :D
2011. ápr. 22. 07:42
 6/7 anonim ***** válasza:

én tapasztalatból mondom hogy nem mindenki azért csinálja mert menő hanem mert úgy érzi nincs értelem semminek és nem érzi hogy mások szemében létezne

Ez a csaj csak "menőbbnek" akart ezzel tűnni ha nem azért csinálja akkor fix hogy nem mutogatja és nem mond olyanokat hogy "az enyém véresebb"

14L

2011. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű:narkózik.Mert akik narkóznak nem feltétlenül az ereiket vágják hanem bárhol az egész testükön.
2011. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!