Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csizmás kérdés! Valaki segítene?

Csizmás kérdés! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Lányom most 19es bakancsot hord,ami már nem sokáig jó rá,szóval lehet 20as méretnek számít már. Mekkora csizmát vegyek neki,1 vagy 2mérettel legyen nagyobb?Hogy állapítjátok meg melyik a jó?
2011. nov. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el magaddal, és úgy próbáld rá a lábára a csizmát, hogy kiveszed belőle (ha ki lehet) a talpbetétet. A betétet tedd a földre, és állítsd rá a lányod. Egy ujjnyival nagyobbnak kell lennie a betétnek, mint a baba lába. Ha nincs egy újjnyi különbség, nem lesz kényelmes, vagy hamar kinövi. Nekünk ezt a módszert a Geox boltban mutatta meg az eladó. Azóta így vásárolok.
2011. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonló módon veszek cipőt a gyerkőcöknek.

Én úgy csinálom, hogy a körülbelüli méretet ráadom a lábára, ráállítom és ha befér a mutatóujjam a sarka és a cipő sarka közé akkor jó. Így még egyszer sem nyúltunk mellé

2011. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2011. nov. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!