Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom lassan (nyáron) el...

A lányom lassan (nyáron) el szeretné kezdeni a bulizást, de kicsit tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(13 éves) megmondtam neki, hogy 8-9ig elmehet mondjuk a Zöld Pardonba, de ha esetleg az bezár, akkor van valami ehhez hasonló hely Budapesten, ahol biztonságban tudhatom a gyerekemet a többihez képest, és viszonylag olcsó?
2011. ápr. 19. 21:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

13 évesen én sem engedném el sehova bulizni este....

süssön szalonnát az udvarotokon a barátaival nappal! :)

2011. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

Ki az a felnőtt aki a gyerekeket a Zöld Pardonba viszi? Na azzal pedig nem engedném el.

Szerintem te még soha nem jártál ott.

2011. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi korlátolt majom ír ide. Nyilván soha egyik sem járt még a ZP-ben.
2011. ápr. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
35%
13 évesen be se engedik zp-re má nemazért, de ha bulizni megy minimum éjfélig engedd el, 13 évesen már tud magára annyira vigyázni hogy hazatalál, persze más a hejzet ha elég messze megy
2011. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ííígyvan. de sem mehet még. :D
2011. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
az a probléma a ZP-nal, hogy elvileg be sem mehetnek, mégis számtalanszor látok ott csecsemőket. És elvileg inni se ihatnak, de az is biztos, hogy nem ásványvíz van a poharukban...
2011. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor néhány éve húgom 13 volt, ő 1-szer elmehetett discoba majdnem reggelig, DE, ott voltam én is (17 voltam), 3-4 unokatestvérünk (ők 20-23 évesek voltak), és az unokatestvéreink haverjai akik szintén 20-on felül voltak. Szóval kb. 15 fős társaságba voltunk, úgy, hogy 17 évesen én voltam a 2. legfiatalabb, és tényleg meglett ígérve a szülőknek, hogy nagyon fognak/fogunk rá vigyázni, és így is volt. Nem is történt semmi baj. Ilyen esetbe 1-1 alkalommal szerintem belefér, de semmilyen más esetben nem engedném el a helyedbe.
2011. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A zp tényleg a legbiztonságosabb szórakozóhely. Amúgy Szikra, Gödör , A38 még egész jó helyen áll. (de én sokáig állítottam ,hogy a West Balkán is biztonságos , aztán mi lett a vége... ) A zp koncertek 10ig tartanak , és ne hagyd 13 évesen , hogy ott maradjon buli után. JA ,és a park / Rio közelébe se menjen este :D
2011. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Na, leírom a sok buznyáknak ,hogy miért biztonságos, amúgy aki életében nem volt ott minek ír? Biztonságos mert a kapuban ha fiatal vagy kérik a zöldkártyát/személyit. Ha nincs, nem vagy elég idős nem engednek be. Tavaly kb. minden hétvégén ott voltam, egyszer nem volt verekedés/balhé. Fiatal vagy, nem szolgálnak ki alkohollal, de ha megveszi neked más nem tudnak mit csinálni. Aki látványosan részeg, hangos, agresszív azt kidobják egyből. Droggal ritkán találkozni, de a látványosan betépett embereket is ki szokták dobi ,és a táskás rasztákat is gyakran ellenőrzik.A társaság vegyes, kb. minden koncerten minden korosztály ott van. Egyáltalán nem nevezném veszélyes helynek,egyszer sem volt olyan, hogy ne éreztem volna biztonságban magam. Én 15 éves fiú vagyok, van zöldkártyám ,de ha valami olyan koncert van ,ami apámat is érdekli ő is jön. Ő is szereti a helyet, és 100%osan megbízik bennem. Egy 13 éves lányt csak felügyelettel engednék el oda, és koncert után vigyék haza.
2011. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez durva én 13 évesen max elmehettem moziba délután, aminek este volt vége, és nem vágytam másra, ettől tökéletesen boldog volt, és szerintem ennek kéne normálisnak lennie, nem italozó felnőttek közé menni...
2011. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!