Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom lassan (nyáron) el...

A lányom lassan (nyáron) el szeretné kezdeni a bulizást, de kicsit tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(13 éves) megmondtam neki, hogy 8-9ig elmehet mondjuk a Zöld Pardonba, de ha esetleg az bezár, akkor van valami ehhez hasonló hely Budapesten, ahol biztonságban tudhatom a gyerekemet a többihez képest, és viszonylag olcsó?
2011. ápr. 19. 21:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ, ugyan már! Nem akar bulizni. Csak azért akar elmenni, mert a többi übermenő tag is eljár. Mai fiatalság... Az én időmbe elmehettem kb. 8-ig napközbe, de csak focizni két utcával lejjebb a barátaimmal.


Manapság?


A többségnek semmi kedve elmenni, de már csak azért is elmennek! Miért? Menőkkel lógsz, hát menő leszel. Menő...

2011. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem - már bocs - ,de a Kérdező a 13 éves lány valójában, nem az édesanya.

Mert akárhányan írták, hogy 13 évesen ezt még ne tegye, mindig csak tovább magyarázza a dogokat, hogy lesz ott felnőtt, meg jó ismerősökkel megy, miegyéb...


Ha netán tévedek és mégis az anya vagy, talán olvasd el mégegyszer a válaszokat. S hadd adjam hozzá az enyémet is: nem. 13 évesen ne bulizni járjon a gyerek, hanem ahogy írték, süssön otthon szalonnát a barátaival.

Hidd el, 19 évesen tudom, hogy mi megy az ilyen helyeken. 16 alatt el sem engedném a gyerekem...

2011. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen max este 8ig mehettem ki a városközpontba sétálni,pizzázgatni a barátaimmal.szórakozni 15 évesen mentem elöször és lám:egészséges életet élek, és még beletartozok a "menők" körébe is.
2011. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

ZP-be 13 évesen??

majd 16, 13 éves ne menjen még bulizni sehova

2011. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%

Ha már elengeded, akkor reggelig. Komolyan.

Gondolj bele, minek örülnél jobban, ha a lányod a sötétbe botorkálna haza, amikor tele van az utca (főleg Pesten) szimpatikus úriemberekkel.... vagy reggel amikor nagy a forgalom.


Egyébként meg nem való egy 13éves kislánynak a disco.

Nem ismerem a lányodat, de hidd el, hogy nagyon könnyű meghúzni az üveget, vagy épp beleszívni a cigibe amitől mindenki olyan jókedvű. Nem azt mondom, hogy ezek rossz dolgok, de nem egy kisgyereknek való.

Arról nem is beszélve, hogy rengeteg a beteg ember, akik a kisgyerekekre utaznak, és vannak olyan anyagok, amiből elég pár csepp, és magatehetetlen állapotba kerülsz.


Olyat engednék, hogy házibuli egy nagyobb testvér, unokatestvér vagy akárki felügyeletével. De semmiképpen sem szülő, mert az már úgy nem buli. De ha van ott egy idősebb gyerek (18-20) aki figyel rájuk, az mégis visszatartó erő, hogy ne csináljanak hülyeséget de nem teszi tönkre a bulit.


Nem megijeszteni akarlak a leírtakkal, de sajnos ez van.

Manapság a szórakozóhelyeken minden 3. ember valamilyen tudatmódosító hatása alatt áll, és akkor lehet, hogy keveset mondtam.


Nem a levegőbe beszélek, kidobó vagyok a Dokkolóba, és hidd el, hogy történnek cifra dolgok.

Persze a ZP nem olyan durva hely, de akkor sem kisgyereknek való.

2011. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Zp-be? 13 évesen? (felnőttel? én cikinek tartanám..) én 13 évesen biztos nem engedném el..főleg nem a zp-be. Legközelebb jön majd a coronita?:$ :O:O:O:O:O
2011. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, hogy mit kell ezen annyira kiakadni! (Lehet lepontozni) Nem egész éjjelre akarja elengedni, hanem 8, max 9-ig. Semmi extra nincs a ZP-ben, ami miatt ne engedném el a lányomat, főleg egy jól ismert társasággal, na meg persze ha megbízok benne. Sokat járok én is oda, és még soha nem tapasztaltam verekedést, kötözködést, problémát. Abszolút jó hely.Már helyről nem tudok, de ZP-be, max 9 ig elengedném.
2011. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok, csak még annyit, hogy mielőtt bárki borzongana ettől, nézzen körbe, hogy milyenek a mai 12-14 évesek... Az lenne a csoda, ha nem akarna menni. A cigit, alkoholt, drogot máshol is ki lehet próbálni, nem muszáj, hogy szórakozóhelyen legyen, ha akarja akkor úgy is kipróbálja.
2011. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
EMBEREK komolyan mit vagytok meglepődve ? ez a mai világ sajnos...ilyenné nőtt ki :S ehez kell hozzászokni :)
2011. ápr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
mindenki itt rinyál hogy 13 évesen ne menynen még bulizni .... 13 évesen is elmentem éjfélig bulizni csak nem votlam annyira hülye hogy amikor a sok barom ott drogozott előttem kérjek belőle egyedül azon múlik hogy a lányod milyen személyiség ..
2011. máj. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!